HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nowy amplituner i Xbox One X jako odtwarzacz 2019/10/09 17:15 #447357

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
Na wstępie zaznacze ze jestem posiadaczem kina domowego - od 8 czy 9 lat to samo - skladajacego się z Amplitunera Onkyo HT-R548, BR Onkyo BD-SP309 oraz zestaw glownikow QUADRAL QUINTAS 5000 oraz subwoofera Magnat 302a. Po nowym roku przeprowadzamy się do segmentu i juz teraz planuję rozbudowę zestawu o głosniki do dolby Atmos - MAGNAT INTERIOR IC 82. Jak pewnie mozecie się domyślić obecny amplituner - z ktorego jestem naprawdę zadowolony jezeli chodzi o wrazenia z oglądania filmow - nie obsluguje Dolby Atmos. Nie chce wydawac milionów na sprzęt audio dla domu bo samo wykonczenie segmentu juz pochlania olbrzymie poklady pieniędzy, dlatego wybralem amplituner ONKYO TX-NR686B  (mozecie napisac co o nim myslicie ). Do tego będzie telewizor Samsung Q60r obslugujący format 4K w technologi QLED wraz z HDRem. Największą zagwostką jest dla mnie odtwarzacz tych filmow 4k. Moim pomysłem jest kupno Xbox One X - nie odtwarzam az tak duzo filmow, zeby kupic jakies super urządzenie, a w przypadku Xboxa mam konsole która odpali takie filmy. Pytanie czy takie połączenie bedzie dobre do ogladania filmow ? Czy dzwiek bedzie ok?(sygnal bedzie przechodzil przez amplituner, a widzialem, ze w konsoli tez da sie ustawic dolby atmos) i czy nie bedzie problemow z HDRem? I w ktorym miejscu, względem przednich kolumn, oraz siedzenia najlepiej umiejscowić magnaty?

Za wszelkie sugestie, podpowiedzi i odpowiedzi, bede bardzo wdzieczny ! 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowy amplituner i Xbox One X jako odtwarzacz 2019/10/30 20:31 #447508

Jeżeli bylby ktos w stanie odpowiedzieć bylbym wdzieczny :). A jezeli nie chcesz publicznie wyrazac swojego zdania, zeby nie naruszyc swojej forumowej opini, to poproszę o wiadomosc prywatną :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator