HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Salon 20 m2 oraz Multiroom 2019/07/17 11:35 #447032

Cześć!

Jestem na etapie urządzania nowego mieszkania, w związku z czym przyszła pora na wybór sprzętu do kina domowego oraz innych akcesoriów. Obecnie posiadam zestaw Harman/Kardon BDS 635, służył dzielnie jednak przyszedł czas na wymianę. Wstępnie myślałem o zestawie Bowers&Wilkins MT-50 + Amplituner Denon Heos, jednak po odsłuchu udało mi się przekonać drugą połówkę do głośników podstawkowych (głośniki podłogowe nie wchodzą niestety w grę). I tutaj pojawia się pytanie czy warto inwestować w 4 podstawkowe np. B&W 606 + Sub + Centralny, czy też może dwie podstawki 606 + reszta M-1? Zestaw ma służyć pół na pół oglądanie filmów/muzyka od czasu do czasu PS, być może w przyszłości pojawi się do tego jakiś gramofon. Dopuszczamy też możliwość zainstalowania głośników sufitowych do Atmosa, tutaj pojawia się jednak kolejne pytanie czy przy tak małym metrażu to ma sens. Jeśli nie B&W/Denon to co moglibyście polecić w budżecie do 10 tys. Wygląd sprzętu jest niestety bardzo ważny.

Dodatkowo w mieszkaniu planujemy zrobienie mini multiroomu - łazienka, sypialnia (najprawdopodobniej soundbar).
Z góry dzięki za odpowiedzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator