HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Potrzebna POMOC! 2018/12/28 18:17 #445823

Witam!
Jestem tu nowy i znalazlem to forum przypadkiem. Mianowicie mam do was zapytanie drodzy audiofile i mam nadzieje ze cos mi doradzicie. Otóż posiadam
Głośniki estradowe: www.jblpro.com/www/products/vintage/vint.../jrx115#.XCZTYVxKiUk
wzmacniacz: www.google.com/search?q=crown+xls+402&so...imgrc=aPW-6duZsnK-9M:
mixer: www.google.com/search?q=mmx+122&source=l...imgrc=P5eUs7yk3CXKpM:

nie są to nowe urządzenia ale jestem tu po to aby dowiedziec sie jaki powinenem nabyc sprzet (oczywiscie w rozsadnej cenie. Sprzet uzywany okazjonalnie na domówkach itp.). Sprzęt mam na mysli
a) wzmacniacz
b) mixer
Głośniki zakupilem niedawno nowe glosniki (nie kolumny) stx.pl/d-9-500-8-ti.html albo stx.pl/d-12-800-8-ti.html (nie pamietam juz ktore ale w kazdym razie kupilem nieco mocniejsze niz były wczesniej) poniewaz poprzednie sie spaliły. I moje pytanie jest nastepujace.

Jaki lepszy sprzet polecacie ? Ktory waszym zdaniem bylby lepszy i sprostałby mocy tych glosników? ponieważ najzwyczajniej glosniki byly i sa za mocne dla tego sprzetu i nie moge uzyć ich "pełnej mocy"

Z góry dziękuje za pomoc!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Potrzebna POMOC! 2018/12/28 19:13 #445825

Wszystko masz poza wzmacniaczem więc co Ci tu pomóc , wzmacniacz ?? www.olx.pl/oferta/behringer-inuke-6000-CID751-IDv7R8y.html , pewnie 1000 -1500w x2 spokojnie da się wycisnąć i to tyle

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator