HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy to dobry wybór? 2018/12/17 13:21 #445662

Cześć! Zarejestrowałem się na tym forum ponieważ przymierzam sie do kupna pierwszego zestawu.
Posiadam telewizor Philips 65PUS7303/12. Chciałbym kupić zestaw amplituner + 2 stojące głośniki. Oprócz oglądania tv (UPC) będę miał podłączoną konsolę ps4, a czasem laptopa za pośrednictwem HDMI. Czy w takiej sytuacji mogę kupić zestaw z amplitunerem Yamaha R-N402D? Z tego co doczytałem, musiałbym połączyć tv kablem optycznym z amplitunerem (bo ten nie posiada wejść HDMI), a wszystkie inne źródła, jak np. konsola byłyby podłączone właśnie przez HDMI prosto do telewizora.
Podpowiedzcie mi czy to rozwiązanie ma sens? jakie są wady tego ustawienia? Nie chciałbym wtopić kasy :-)
Ps. Zestaw o którym myśle to Yamaha R-N402D i kolumny Pure Acoustics NOVA 6 do kupienia za 2599,99 w sklepie Media Cośtam ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry wybór? 2018/12/17 18:00 #445666

pure acoustics to marka jednego -dwóch sezonów jak ludzie się tym ''nacieszą'' zniknie a TY w razie nieszczęśliwego wypadku zostaniesz z nienaprawialnym paździochem , kup inne heco, magnat i inne marki znane od lat , zawsze można poprosić o pomoc dystrybutora ,
za 1000 można mieć używane przyzwoite kolumny ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry wybór? 2018/12/17 19:49 #445671

Dziękuję za opinię. A co co samego podłączenia wszystko powinno być ok? Czy potrzebny mi będzie inny amplituner (np. taki z wejściami HDMI)?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry wybór? 2018/12/17 19:56 #445672

nie potrzeba , będzie wszystko działać ja tak mam xbox-hdmi-TV -optyk- logitech z5500 , z lapka też czasem filma puszczę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator