HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

SUB do KD - SVS PB 16 Ultra czy 2 x JAMO D600 SUB ? 2018/11/21 19:21 #445324

Kolejne, tym razem subwooferowe pytanie - posiadam obecnie w mym kinie domowym 2 x JAMO D600 SUB ktore musze powiedziec sa bardzo dobre i generalnie jestem bardzo zadowolony, ale pojawila sie opcja wymiany ich na najwyzszy model SVS PB 16 Ultra "leb w leb", jak to mawiaja :-) Ja generalnie wyznaje zasade ze dwa suby sa lepsze niz jeden, a trzy lepsze niz dwa, ale SVS to ponoc jest potwor i bardzo ciekawi mnie to ze ma opcje zatykania portow, dzieki czemu ponoc moze byc i szybki do muzyki i miec potezne uderzenie do KD :-)

Nie licze oczywiscie na cud ze ktos mial praktyczne doswiadczenia z moim dylematem ,ale byc moze ktos slyszal SVSa i moze cos wiecej o nim powiedziec, czy te wszystkie (sponsorowane) ochy i achy maja odbicie w rzeczywistosci :-) Bede wdzieczny za wszelakie opinie ! :-) Z racji na kompletny brak czasu nie moge sie wybrac sam posluchac, acz oczywiscie zrobie to przed zakupem, co oczywiscie nie przeszkadza zapytac :-)

Pomieszczenie to dedykowane 20m2 (wiem wiem, powiecie ze wystarczyl by 25cm sub, ale ja jestem maniakiem efektow w KD), 80% filmy 20% muza :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator