HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw do 500zł Używany nie pierwszej młodości 2018/08/20 10:09 #444397

Witam wszystkich mój pierwszy post.

Mam pokój około 15m2 chce sobie podnieść jakoś nagłośnienia obecnie mam głośniki z telewizora te wbudowane ale czasem nic nie słychać jak gram na konsoli i muszę pogłaśniać i dźwięk jest jaki sami wiecie. Zastanawiam się na soundbarem? Czy może wzmacniacz i 2 kolumny do tego ale to chyba za dużo będzie do takie pomieszczenia. Muzyki nie słucham. Tylko TV i konsola czasem jakieś piosenki ale to tak z radia ;D Jest tego na allegro masę ale nie wiem w co celować. Nie musi to być nowe super młode chodzi mi oto żeby jakość dźwięku była lepsza od tej która mam w TV samsungu. Może być coś używanego wiem że za te pieniądze nie znajdę nic super. Ale niestety taki mam budżet. Proszę o jakaś pomoc, lub w co celować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw do 500zł Używany nie pierwszej młodości 2018/08/20 11:23 #444399

Kup jakiś zestaw do komputera, dwa glośniki+subwoofer. Za 500 to nawet w nowych znajdziesz spory wybór. Szukaj tylko takich które mają wejście optyczne bo zapewne z TV inaczej sygnału nie wyciągniesz. Wyjście słuchawkowe mogło by się też nadać ale trzeba je podgłośnić na maksa, bo na niskich poziomach strasznie szumi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw do 500zł Używany nie pierwszej młodości 2018/08/20 13:17 #444400

Głośniki komputerowe Edifier C2XD co sądzisz o tych bardzo dużo pozytywnych opinii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator