HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pomoc w zakupie kina 2018/06/28 08:47 #443616

Witam, kilka miesięcy temu byłem ze znajomym u sprzedającego z allegro w Myslenicach (nieistotne w sumie gdzie). Znajomy po odsłuchu u mnie kina z subem moim tonsil aktiv 250, postanowił że też nabędzie sub. Kupił i jest zadowolony, gość ma bardzod uży wybór, doradzi i działa jego sprzęt. Ja obecnie sprzedałem swój zestaw: allegro.pl/zestaw-kina-domowego-yamaha-4...ism-i7406520488.html i szukam czegoś lepszego.

Postanowiłem napisać do gościa z Myślenic i zaproponował mi taki zestaw.

allegro.pl/amplituner-7-2-yamaha-rx-v775...ice-i7378226453.html
allegro.pl/kolumny-stereo-rubicon-rp36f-...ice-i7372316169.html
allegro.pl/kolumna-centralna-rubicon-rp3...ice-i7382044624.html
allegro.pl/kolumny-podstawkowe-rubicon-r...ice-i7378253406.html


(od razu wskazówka który to kupujący)

sęk w tym, iż kolor głośników przez moją żonę został zdyskredytowany... MUSI BYĆ CZARNY, bo nie pasuje kolorystycznie do salonu, zatem postanowuiłem odpisać taką oto wiadomość do sprzedającego.

"Witam, to jeszcze raz ja. Kurcze zestaw mi się podooba poczytałem opinie... amplituner jest Yamaha, co już powiedzmy znam, do tego miesci się do szafki(wymiary max sprzętu który moge zmieścić to : szerokość 47,5cm głębokość 40cm wysokość 18,5cm. Wszystko w porzadku jednak kolor brąz do szarobiałego salonu... żona tego nie przyjmuje do wiadomości. Niestety. Zróbmy tak złóż jeszcze ejden zestaw w korzystnej cenie, przy zwiększonym buddzecie do 3500zł. Tylko głosniki w kolorze czarnym. Tak się zastanawiam, bo generlanie kogo nie zapytam, to mi podpowiada, że lepiej zainwestować w wzmacniacz za te same pieniądze, zamiast amplitunera skoro nie słuicham muzyki z radia. Nie jestem przekonany jednak jakbyś mial jakiś wzmacniaczfkatycznie wyższej pólki niż amplituner... to chyba też moze być. Tak jak wspominałem inetersuje mnie kolor czarny głośników, cena 3500zł max(może być mniej), no i wymairy szafki na amplituner/wzmacniacz też mnie trzymają. Byłbyś tak miły zaproponować jeszcze jakiś zestaw? Czy możnaby sie spotkać w piątek by tego odsłuchac? Jestem powaznym człowiekiem przyjechałbym z gotówką od razu. Co do samego urzadzenia nie wiem czy to standard ale musi mieć koniecznie opcję ARC(to chyba ten patent gdzie jak włączam tv to urzadzenie i głośniki same się włączają) i miłoby było, jesli byłaby możliwość sterowania apką ze smartfona ale to już niekoniecznie. Prosilbym jeszcze o chwilę cierpliwości i złożenie jeszcze jednego czarnego zestawu, z góry dzięki. "



Reasumując potrzebny zestaw który "zmieści się do szafki amplituner bądź wzmacniacz, będzie kosztował max 3,5tys(chyba że uważacie że coś gość ma wyjątkowego to mogę przeznaczyć 4tys. Muzyka z YT 40% TV 40% filmy bluray z dysku, bądź pendrive 20%. Pokój 25m2 w skosach i dywanem podobno ma to znaczenie. Prosiłbym o pomoc w wyborze. Najchętniej kupił u niego ponieważ, mam już jakieś tam zaufanie do niego i zawracałem mu już głowę, a może ktoś z Was w okolicy do 50km ma jakiś fjany sprzęt za rozsądne pieniądze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator