HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Potężna integra Parasound Halo Integrated w salonie Q21 2016/01/13 12:30 #430215

Salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentację wzmacniacza zintegrowanego Parasound Halo Integrated

„Wzorcowy i niedrogi. W cenie do 15.000zł wzmacniacz ten aktualnie rządzi i mam problem, żeby wyobrazić sobie jakikolwiek inny wzmacniacz zintegrowany, czy kombinację przedwzmacniacza i końcówki mocy, które mogłyby z nim konkurować funkcjonalnością i dźwiękiem. Parasound HINT jest dokładnia tak dobry, jak go opisują i zasługuje na odsłuch.” - Stereo+ listopad 2015

„Pozwolę sobie to powiedzieć bez rumieńca: absolutnie zakochałem się w tym urządzeniu. Posiada ono tak cenne właściwości jak: funkcjonalność, wygodę użytkowania, elastyczność, i muzykalność w efekcie których trudno jest nie poczuć natychmiastowego pożądania” - Hi Res Audio Central listopad 2015

„Dla wielu Audiofilów takie urządzenie ze średniej półki cenowej, oferujące wystarczająco wysoki poziom dźwiękowej doskonałości, będzie w stanie zapewnić wiele lat przyjemności odsłuchowej.” - The Absolute Sound 2016 High-End Buyer's Guide

Parasound Halo Integrated to potężna integra oddająca 240W/kanał przy 4 omach, wyposażona w zaawansowany przetwornik ESS Sabre32 Reference DAC (ES9018K2M), natywnie obsługujący pliki DSD64, DSD128, DSD256 oraz DoP z wejścia USB.

Pełna specyfikacja urządzenia znajduje się pod linkiem >>>

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl








Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator