HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/11/11 22:34 #419778

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/11/11 22:58 #419779

smykus_starszy napisał: www.hi-fi.com.pl/forum/1-stereo/8936-now...ml?start=2760#419777
Tu mam inny awatar :)

Ale to masz chyba problem z przeglądarką, bo ja wszędzie u Ciebie widzę ten sam avatar (coś z Dead Can Dance - chyba dobrze widzę :) ).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)
Ostatnia edycja: przez fozzie.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/11/12 07:24 #419785

Po kilku(nastu) przeładowaniach strony zawsze ładuje się ten prawidłowy. Na początku są tylko "problemy". Jak pisałem, tak jest "od zawsze" i nie zawracam sobie tym głowy. Spostrzegawczość prawidłowa, świetny składak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/11/12 08:17 #419786

smykus_starszy napisał: Po kilku(nastu) przeładowaniach strony zawsze ładuje się ten prawidłowy. Na początku są tylko "problemy". Jak pisałem, tak jest "od zawsze" i nie zawracam sobie tym głowy.

W moim przypadku był inny problem, bo na różnych przeglądarkach i u innego użytkownika (dokładnie u Iro ;) :) ) było widoczne, że wszędzie był mój nowy avatar, a tylko w górnej części strony, w ramce "Najnowsze posty", był stary avatar. Było tak cały czas, kilka dni (bo ja napisałem o tym po kilku dniach, żeby się upewnić, że coś nie gra), aż do czasu ponownej zmiany avatara :) .
O tym, że trzeba odświeżać to wiem (bo nie pierwszy raz zmieniam avatara ;) ), a jeszcze lepiej (szybciej) jest usunąć cookies, ale w moim przypadku nie na tym polegał problem. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)
Ostatnia edycja: przez fozzie.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/06/17 14:03 #425196

Taka sugestia "mię się" nasunęła, żeby jakimś elementem graficznym oddzielić Shoutbox od treści wątku bo co chwila komuś zdarza się w nim pisać myśląc że odpowiada w wątku. Jakoś go obramować czy w inny sposób zaznaczyć, że to SB, a nie okienko odpowiadania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/08/22 09:52 #426387

PW prawie przeoczyłem, odebrałem po ponad tygodniu, można coś zrobić z tym znacznikiem by był bardziej widoczny, może jakieś wyskakujące okno z informacją o PW czy powiadomienia na majla?
A może jest tak możliwość tylko nie potrafię tego włączyć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/11 07:59 #426942

Proszę technicznych o zmianę w postaci takiej samej metody przyznawania punktów dodatnich i ujemnych w profilu użytkowników na zasadzie jakiej są dodawane podziękowania uniknie to zabaw jakie uprawia rybi chujek z uśmiechniętą gębą i będzie wiadomo kto jest troll'em a kto poważnie traktuje to miejsce.
Z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/11 08:53 #426946

Uderz w stół... B)

Nasze Forum jednak jest bardzo ciekawym miejscem , poza sprawami stricte audio można obserwować jeszcze inne ciekawe przypadki.
Tak jak murzyn zostanie murzynem , jeden już próbował nie być miał miliony i nieograniczone możliwości na koniec nos mu odpadał , tak cham chamem zostanie po kres dni swoich nawet jak sobie ze szkółki niedzielnej korespondencyjnie dla poprawienia samopoczucia za drób i nabiał licencjat wystruga to i tak burkiem prymitywnym zostanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/11 09:05 #426948

Hahahahahaha....
Leżę i kwiczę naprawdę "riposta" godna autora :lol: :lol: :lol:
Allle się produkujesz choposzku, aż miło popatrzeć ....

Dlugo nad tym myślałeś???

Jak to mawiają "człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy"
Bez odbioru Cipko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/11 09:11 #426949

  • dot
  • dot Avatar
  • Gość
  • Gość
@sir jax - 2 tyg. bana jezeli nie ostudzą Ci głowy to się pożegnamy permanentnie. Można dyskutować, można się kłócić ale rzucanie prymitywne mięsem kończy się jak na załączonym obrazku widać

@Patrick - ostatnie ostrzeżenie, dla równości powinien tez polecieć ban. Skończ proszę z podjudzaniem i nie zniżaj się do poziomu nieadekwatnego do siebie. Jeszcze jedna tego typu wojenka i będę ciął równo z kostkami...


tyle z mojej strony - książka zażaleń znajduje się na zapleczu w biurze pana kierownika...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/11 11:26 #426954

dot napisał: tyle z mojej strony - książka zażaleń znajduje się na zapleczu w biurze pana kierownika...


Brawo dot! A już myślałem, ze odszedłeś na niezasłużoną emeryturę. Jeśli na zapleczu w biurze pana kierownika znajduje się również książka nagród, to wpisz się z łaski mojej. Pozdrawiam e

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/23 09:43 #427210

Mam taka propozycję aby ukrócić nieco dostęp postronnych osób. W SB notorycznie ktoś sobie robi co chce, a skoro w SB to może i w całym forum i cholera wie do czego ma dostęp. Czy "gość" jest tak sprytny czy zabezpieczenia tak liche ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/26 21:59 #427285

  • dot
  • dot Avatar
  • Gość
  • Gość
SB przepchnięty w dół ;) gut?

goście mogą tylko czytać from now on

co do prywatnych wiadomości i ich upiększenia, zapisuję w pamiętniku ;) się zbuduje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dot.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/28 12:02 #427298

Operacja powiodła się częściowo, właściwie to słabo, a nawet wcale :S
Gość nadal nie zdejmuje butów przy wejściu i jeszcze błota naniósł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2015/09/28 13:55 #427299

Qrwa!

Gość_1088 to ja, tylko czemu tak wychodzi?!

18:52-- Gość_1088: SUPER! Zabezpieczony shoutbox!


To była moja wypowiedź, jak ja wysłałem normalnie pisało - "wdehe', a dziś jest że gość :dry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator