HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/11 21:54 #416265

  • dot
  • dot Avatar
  • Gość
  • Gość

urbanator napisał:

dot napisał:

urbanator napisał: Jeszcze jedna uwaga-czasem tak mam, nawet teraz -w wątkach wielostronicowych po włączeniu mam widok tylko na pierwszą stronę choćby było ich i setka.

podaj przykłady wątków, jaka przeglądarka itp. ??

Wątek bieżący-przeglądarka Internet Explorer-8


poszło pw

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/11 22:12 #416266

dot napisał:

zentaur napisał: PS. Kolejna sprawa. Po włączeniu edycji postu, post traci wszelkie formatowanie. Muszę więc od nowa robić formatowanie (tworzyć akapity etc.)

To jest "nowość" czy tak się działo od zawsze?


Od zawsze czyli od nieudanych zmian wprowadzonych na forum ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W
Ostatnia edycja: przez zentaur.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/11 22:16 #416268

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347

urbanator napisał:

dot napisał:

urbanator napisał: Jeszcze jedna uwaga-czasem tak mam, nawet teraz -w wątkach wielostronicowych po włączeniu mam widok tylko na pierwszą stronę choćby było ich i setka.

podaj przykłady wątków, jaka przeglądarka itp. ??

Wątek bieżący-przeglądarka Internet Explorer-8


Urbanator: a klikasz na ostatni post (trzba powiekszyć ten kwadracik), link wątku, czy na linka w nowych postach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/11 22:39 #416269

Maciej Stryjecki napisał: U mnie tez Chrome, ale wszystko jakos tak wolno mimo, że łacze szybkie.
Trzeba tez brać pod uwagę ludzi z przenosnym sprzętem.


U mnie nie ma znaczenia 5, 10 czy 20 stron. Prędkość jest identyczna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/11 22:40 #416270

I co z tym facebookiem, da radę to wywalić (to coś z lewej strony)?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/11 22:45 #416271

Maciej Stryjecki napisał:

urbanator napisał:

dot napisał:

urbanator napisał: Jeszcze jedna uwaga-czasem tak mam, nawet teraz -w wątkach wielostronicowych po włączeniu mam widok tylko na pierwszą stronę choćby było ich i setka.

podaj przykłady wątków, jaka przeglądarka itp. ??

Wątek bieżący-przeglądarka Internet Explorer-8

Urbanator: a klikasz na ostatni post (trzba powiekszyć ten kwadracik), link wątku, czy na linka w nowych postach?

Trochę skomplikowane pytanie jak na późną porę-klikam w nowych postach-jest problem, jeżeli wchodzę na np.zakładkę forum "Dział techniczny" na liście przy danym wątku widzę wszystkie strony-klikam w wątek otwiera się wątek widzę znów na górze tylko 1 stronę.
Chyba jeszcze bardziej zagmatwałem sprawę ale już jaśniej nie mogę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/11 22:46 #416272

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347

smykus_starszy napisał: I co z tym facebookiem, da radę to wywalić (to coś z lewej strony)?


A po co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/12 07:41 #416276

Bo przeszkadza?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/12 09:12 #416278

  • dot
  • dot Avatar
  • Gość
  • Gość
@Zentaur - w sprawie logowania, loguj się tutaj:

Forum jest połączone z portalem i przycisk logujący na górze służy do wlogowania się w portal, dlatego też przerzuca Cię tam.
Jeśli chodzi o formatowanie to odpowiem jak pewna pani minister - sorry...
Bardzo bym chciał pomóc ale jest to ingerencja w umysły nie do końca zdrowych programistów "koniny" i wolałbym nie zgłębiać ich ciemnej strony...

@smykus_starszy - bez urazy ale przeszkadza w czym? box wjeżdża Ci na forum? Jeżeli od strony technicznej nic się nie dzieje to nie widzę podstaw do usuwania, a nawet jak coś się z tym dzieje to tylko i wyłącznie do poprawy.

@Urbanator - musisz obejść IE8 posłałem Ci na pw jak możesz to zrobić niewielkimi siłami

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dot.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/12 09:32 #416279

Po pierwsze, po co ten przycisk logowania do portalu jest widoczny, odruchowo ludzie będą się przez niego logowali i będzie ich wywalało do strony portalu. Powinien być jeden uniwersalny przycisk i powinno to działać tak, że zostajesz na tej samej stronie, na której jesteś. Zresztą ten przycisk, który mi wskazałeś jest mało widoczny.

Co więcej, po zalogowaniu się wg Twoich wskazówek dostałem na deser taki komunikat:

"Wprowadziłeś informacje do przestarzałego formularza. Proszę przeładuj stronę i spróbuj ponownie!"

Ale, co ciekawe, zalogowałem się :)

Co do edycji, nie da się tego wszystkiego zaorać i zrobić od nowa porządnie? Powiem tak, z edycji korzystam bardzo często, to jest kluczowa funkcja forum dla mnie.

Myślę, że smykus chce by najnowsze posty były po lewej stronie. I ten facebook pewnie przeszkadza przerzucić najnowsze posty na lewo.

Mi osobiście podoba się tak jak jest, tzn że najnowsze posty są w dwóch kolumnach u góry, no ale różne są oczekiwania/gusta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W
Ostatnia edycja: przez zentaur.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/12 09:46 #416280

A gdyby dać najnowsze posty po lewej stronie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/12 09:48 #416281

zentaur napisał: Myślę, że smykus chce by najnowsze posty były po lewej stronie. I ten facebook pewnie przeszkadza przerzucić najnowsze posty na lewo.


Trafiłeś w dychę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/12 10:12 #416282

A tak w ogóle to po co jest ten facebook po lewej stronie? Ja najczęściej wchodzę na swojego fb i tam widzę na stronie głównej aktualności HFM.

No chyba że ktoś chce mieć skrót. Ale czy on musi być taki duży i zajmować tyle miejsca? Może by go wywalić na górę tam gdzie są odnośniki to różnych sekcji serwisu HFM...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W
Ostatnia edycja: przez zentaur.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/12 11:33 #416283

  • dot
  • dot Avatar
  • Gość
  • Gość

duży? tyle miejsca? bez przesady panowie...

Nie wszyscy jeszcze polubili facebooka,nie wszyscy polubili HFM. Jest to moduł przygotowany dla "nowych" użytkowników, użytkowników nie zaglądających co 30min ;) i może po prostu też tych wręcz okazjonalnych.

Jeżeli nowe posty wrócą na lewy panel to forum zwęży się ponownie o 1/3

Przycisk logowania - macie 2 opcje podane na tacy, wydaje mi się że jeżeli komuś nie odpowiada opcja 1, zawsze nie pozostaje bez wyboru ;)

Cenię Wasze sugestie, będziemy rozpatrywać je na pewno, aczkolwiek zainteresowanie jest na poziomie 4-5 osób... Za co i tak wielkie dzięki! Ale na tej podstawie wybaczcie ale nie jestem w stanie robić rewolucji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dot.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2014/05/12 12:09 #416284

dot napisał: Jeżeli nowe posty wrócą na lewy panel to forum zwęży się ponownie o 1/3
.


Ok, zatem niech zostanie jak jest.

dot napisał: [
Cenię Wasze sugestie, będziemy rozpatrywać je na pewno, aczkolwiek zainteresowanie jest na poziomie 4-5 osób... Za co i tak wielkie dzięki! Ale na tej podstawie wybaczcie ale nie jestem w stanie robić rewolucji.


4-5 osób to zdecydowana większość tego forum na chwile obecną :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator