HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zeby zamknac jape wiecznie niezadowolonym 2010/04/02 16:36 #337357

  • themule
  • themule Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Taka sprawa:

denew napisał:

themule napisał:

deniu napisał: Hej. Ja tez moge tu sobie ponabijac swoje statystyki wzorem kolegow krakowiak i themule?? Od tego ten topic jest, prawda??? Jak sie przyloze do tego tak jak tych dwoch to bede miał nawet 100-200 postow/dzien.

kazdy moze. A powaznie - wylaczy sie zliczanie postow w tym temacie i nie bedzie klulo po oczach...


Wylacz. chyba ze ci zal?? Najlepiej zamknij lub usun ten smieciowy topic i przybytek dla dzieciarni, nabijania swoich statystyk, czulych goracych wyznan doroslych facetow...

PS. DLa ciebie to by bylo jak reke uciac, co? tyle wpisow by przepadlo.

themule napisał:

deniu napisał: A powaznie... themule zdaje sie ze jestes tu moderem/technicznym, tak??

zdawac by sie moglo. To jeszcze nie do konca jasne :)

Zlamales regulamin wiec chyba wszystko jasne?

themule napisał:

deniu napisał: To dlaczego ty - jeden z globalnych moderatorow - straznik regulaminu - zasmiecasz to forum i robisz z niego czat???

nie zasmiecam forum, a wlasny watek :) Robie to z kilku powodow:

1. wiecej keywords w google = lepsza pozycja
2. wiecej aktualizacji w google = lepsza pozycja
3. lubie po prostu pobleblac z kolegami, bo forum to takze miejsce spotkan
4. ten watek pozwala rozladowac pitolenie i offtopy w innych watkach
4a. zeby ludzie, ktorym przeszkadza czyjes mile spedzanie czasu pytali,a ja bede mogl wtedy jeszcze jednego posta nabic.

1-2 To az takie kiepskie statystyki macie ze musicie je w tak zenujacy sposob podbijac?? Byc moze dla google lepiej sie prezentujecie ale dla przegladajacych forum niekoniecznie. JAKOSC kolego idzie w dol.

PS Zastanawiales sie kolego ja ta cala akcja wyglada okiem innych? To jest zebractwo.

3-4 Raczej gejow przyciagnie niz zwasnione strony

4a Nie watpie.





Ten watek jest wyjatkowa reklama dla tego forum :/ Tak jak wyjatkowo 'najlepsze' (czyt. dziecinne) sa wasze wpisy!!

themule napisał: A teraz jeszcze kontrpytanie: w jaki sposob ten watek "zasmieca forum"?

Regulamin:
pkt 4 ''Nie zakładaj bezsensownych wątków, zaśmiecających forum........''

pkt 12 ''Nie zaśmiecaj forum osobistymi rozmowami z innymi użytkownikami. Skorzystaj z prywatnych wiadomości.''

krakoviak napisał: Jedno powiem, gwarantuje wam ze zaden z nas w tym temacie nie nabija postow, tylko rozmawia bez obrazania innych z kolegami z forum. Mamy do tego prawo.... Sorry. Nie obchodza mnie statystyki, posty, pomoce i tym podobne.

Ludzie zawsze byli sa i beda chytrzy. Lubia sie wyrozniac i lubia stan posiadania, jak nie pieniadze na koncie to liczba postow punktow i wpisow w swoim temacie.
Nawaliles ponad 1700 postow w offtopowym temacie i masz czelnosc klamac??? Wiesz co kolego ty juz nie rozmawiasz normalnie, ty sie chytrze rzucasz na te wpisy. byle tylko nachapic ile sie da. pozostali to samo. na dzien dzisiejszy wasze statystyki maja sie tak:




normalnie rozmawiac mozna tez na czacie lub w shoutboksie ale wy wolicie nabijac statystyki. Normalnie dzieciarnia.

Dzieciaki obudzcie sie nie jestescie na forum dla nastolatkow!!!!!


Nie wdajac sie w szczegoly sprawy: Od natychmisat posty zliczane sa jedynie w watkach zalozonych w forach:

STEREO,
KINO DOMOWE,
DIY,
CAR-AUDIO,
PC-AUDIO,
PRZENOSNE HI-FI
MUZYKA
FILM


Nie zliczane sa posty w forach:


INNE
WATKI KOMERCYJNE
SPRZEDAM
KUPIE
ZAMIENIE/INNE
DZIAL TECHNICZNY


Takze posty we wszystkich forach ukrytych, jak rowniez w temacie "Wymiana kolumn wywoluje koniecznosc zalania robaka..." nie beda zliczane.

Statystyki i liczba postow zostaly zsynchronizowane i poprawione. Sam link do naszego offtopowego watku zostal zastapiony mala kropeczka, zeby nie wprowadzac w blad nowych uzytkownikow.

Dzieki temu, ze posty beda zliczane tylko w dzialach o merytorycznej tematyce licze, ze stan licznika postow troche bardziej bedzie oddawal to, co wlasciwie powinien oddawac. Pewnie to jednak i tak marzenie scietej glowy.

P.S.. panie denew, czlowiekowi z panska klasa i inteligencja wypadaloby wrocic tu i odszczekac te pyskowke :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez themule.

Zeby zamknac jape wiecznie niezadowolonym 2010/04/02 17:46 #337381

1. To nie Atopos. Pewność z jaką to piszę może sugerować, że sam byłem Denew/Deniu ale są to sugestie mylne.

2. Nawet nie wiedziałem, że jest taki długi wątek oraz fora ukryte.

3. Groziło mi, że niedługo trafię na trzecie miejsce pod względem liczy wpisów. Dziękuję za odalenie tego niebezpieczeństwa i możliwość bezkarnego pisania w "Innych".

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zeby zamknac jape wiecznie niezadowolonym 2010/04/02 17:52 #337387

  • themule
  • themule Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Adam Szulc napisał: 1. To nie Atopos. Pewność z jaką to piszę może sugerować, że sam byłem Denew/Deniu ale są to sugestie mylne.


rzeczywiscie, hampshire to nie warszawa :) przepraszam za wprowadzenie w blad - moje niedopatrzenie.

Adam Szulc napisał: 2. Nawet nie wiedziałem, że jest taki długi wątek oraz fora ukryte.

3. Groziło mi, że niedługo trafię na trzecie miejsce pod względem liczy wpisów. Dziękuję za odalenie tego niebezpieczeństwa i możliwość bezkarnego pisania w "Innych".

Pozdrawiam


To juz wiesz. zapraszamy oczywiscie :)

Z pozdrowieniami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zeby zamknac jape wiecznie niezadowolonym 2010/04/02 18:42 #337401

Nareszcie! dzieki themule ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..:: Roksan + B & W ::..

Zeby zamknac jape wiecznie niezadowolonym 2010/04/09 01:59 #338760

themule napisał: Takze posty we wszystkich forach ukrytych

Mistycznie się zrobiło. Nu, gdzie elita trzyma te fora?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zeby zamknac jape wiecznie niezadowolonym 2010/04/09 10:59 #338768

  • themule
  • themule Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jak sama nazwa mowi: w ukyciu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zeby zamknac jape wiecznie niezadowolonym 2010/04/23 18:53 #341296

  • themule
  • themule Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W zwiazku z decyzja NadRedaktora zliczanie postow zostalo przywrocone dla wszystkich dzialow i tematow. Liczniki postow zostaly zsynchronizowane, ze wzgledu na cache'owanie moze potrwac, zanim beda one pokazywac wlasciwa liczbe. Koledzy, ktorzy prosili mnie o wylaczenie licznikow u siebie musza napisac jakiegos posta, aby zmiana ta (niezliczanie) byla zarejestrowana przez system (wyzeruje wtedy licznik).

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zeby zamknac jape wiecznie niezadowolonym 2010/04/23 19:24 #341303

Pierdykam, wiara ma problemy... :shock:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator