HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 17:48 #318638

Jakiej redakcji? Pomyśl, chciałoby Ci się na ich miejscu tu siedzieć i czytać to wszystko? Zajrzyj za kilka dni :)
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/06 01:29 #318684

Dla moderatorów kliknięcie "zbanuj użytkownika" to jest pół sekundy. Jeżeli komuś się chce zakładać nowe konta albo prosić innych o użyczenie własnego, to nic tylko pogratulować wytrwałości. Tylko do czego to ma prowadzić - nie wiem. Nie lepiej było zachowywać się normalnie, nie obrażać innych użytkowników forum i przestrzegać regulaminu? Zresztą regulamin regulaminem, ale wydaje mi się, że każdy normalny człowiek wie jak się zachowywać i nie musi nawet czytać żadnych paragrafów. Wątek zamykam.
Tomasz Karasiński
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/06 01:37 #318685

Aha - kliknięcie "usuń wszystkie posty użytkownika" to też pół sekundy. A o ile do nowych użytkowników mam cierpliwość i mogę ich po prostu nakierować albo o czymś przypomnieć, to w takich sytuacjach będę po prostu korzystał z dwóch szybkich przycisków - zbanować trolla i wyrzucić wszystko co naprodukował. Nudne to, ale po prostu wykonuję swoje obowiązki, jak każdy moderator tutaj.
Tomasz Karasiński
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator