HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2009/12/10 14:31 #315814

Czym jest i w jaki sposób się nie zgadza z regulaminem i netykietą, chyba nie musimy tłumaczyć.
Za rejestrowanie takich nicków będą bardzo dotkliwe konsekwencje.

Pierwszą osobą, która je poniesie, jest Patrick.
Za zarejestrowanie nicka (Antyaudiofil) i robienie sobie żartów z decyzji moderacji przyznajemy bana na stałe.
Żegnamy Pana Patricka i oświadczamy, że wszyskie ewentualne przejawy jego aktywności pod nowymi nickami, będą usuwane, a nicki kasowane.

Daliśmy sobie radę z atoposem, damy i z Patrickiem.

Ostrzegamy także przed użyczaniem kont zbanowanym.
Za to będą również nie mniej poważne konsekwencje.
Jeżeli ktoś uzycza konta zbanowanemu, musi sie liczyć także z banem na stałe.
Redakcja
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/04 18:49 #318499

Patrick używa konta Audiofana przy cichym przyzwoleniu Redakcji !
W. Pacuła o płycie DCD "Anastasis: "'Na pierwszy rzut oka nie słychać różnic w dynamice. Ta jest na CD wybitna i trudno by sobie było życzyć czegoś lepszego. A jednak... Wersja hi-res jest ciut cichsza, przez co skoki dynamiczne są wyraźniejsze, a CD, w bezpośrednim porównaniu, jest...
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/04 19:00 #318505

Zombie...ty wiesz co.
Ze takie pepro po ziemi chodzi.
Gdybys mial psa to by sie na wlasnej smyczy ze wstydu powiesil...
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/04 19:03 #318509

Żegnamy Pana Patricka i oświadczamy, że wszystkie ewentualne przejawy jego aktywności pod nowymi nickami, będą usuwane, a nicki kasowane.
W. Pacuła o płycie DCD "Anastasis: "'Na pierwszy rzut oka nie słychać różnic w dynamice. Ta jest na CD wybitna i trudno by sobie było życzyć czegoś lepszego. A jednak... Wersja hi-res jest ciut cichsza, przez co skoki dynamiczne są wyraźniejsze, a CD, w bezpośrednim porównaniu, jest...
Ostatnia edycja: przez zombie.
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/04 19:05 #318511

:mrgreen:

Zalosna kreatura.

Ludze ze Wy takie cos miedzy soba tolerujecie... :?: / :idea:
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/04 19:31 #318519

Ku.rwa. Mamo, mamo, a on się bije!


A tak na marginesie, to audioklan zapłacił za marantza na głównej i określona ilość odwiedzin musi być. Szambo, nie szambo ważne, że ruch jest.

Zastanawia mnie jedno, jak robi się konkretny syf to nikt nie reaguje. A potem nagle 150 moderatorów rozdaje ostrzeżenia na prawo i lewo za byle gówno.


Chłopaki musicie poczekać aż Kornik wróci ze szkoły
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 15:37 #318621

Chłopaki musicie poczekać aż Kornik wróci ze szkoły


No to Qurnik wrocil z ferii zimowych i po szkole zbanowal niepokornego.

Zapisz Zombiego (nie Zyzia 8) ) , gosc ma "charakter" zywcem jak ZSMP'owski dzilacz :-D , do kolka "przyjacol Forum". To element bardzo kozystnie wplywajacy na wizerunek. Przynosi redakcji wiecej splendoru niz reklama Gryphona 8) / :wink:

Zbanuj teraz to konto i czapeczka.

PS. bardzo prosze o nie spamowania mojej skrzynki na gmail'u z jakimis zapytaniami => zapytania do masta Qurnika i Zombiego (nie Zyzia)

Z komsomolskim pozdrowieniem Paddy!
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 15:51 #318625

Ciii, nie będzie banów póki ruch w interesie
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 15:56 #318628

Te Paddy, ale to Ty masz koneksje u Stryja z tego co mówi brat szwagra Zyzia. Mnie nawet nie przyjęli na przyjaciela forum, choć 18 razy próbowałem ;)

Ty to masz chody. Szacun 8)
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 16:14 #318630

Co Ty Smykus przyjacielu. Ja "przyjacielem Forum" :?:
Przyjaciele to goscie pokroju Zombiego (nie Zyzia).
Ja jestem wrogiem publicznym (w tym Forum).

PS. post nr. 13 na tym koncie = BAN :mrgreen:
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 17:36 #318632

Wiesz, że możemy sobie tak pisać do jutra. Żadnego bana nie będzie :mrgreen:
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 17:39 #318633

Spoko , bedzie tylko forumowa gnida musi zlozyc doniesienie do wladz 8) / :-D
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 17:42 #318634

Możemy odświeżyć ligę typerów :) Ile zostało jeszcze postów do bana.
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 17:46 #318636

Mi raczej nie zalezy :-D
Trzeba poczekac az forumowa ubecja zlozy doniesienie do centrali i pojdzie gladko. Wiesz towarzysze z redakcji musza dbac o odpowiedni wizerunek wladzy :mrgreen:
Robert dal mi blogoslawienstwo na zbanowanie jego konta i juz "po wszystkiemu" aparat wladzy zadzialal a to zalozylem sam wiec tym bardziej zal nieiwelki... :wink:
Zabawa z Qurnikiem juz mnie nie bawi wiec nowych atrakcji po tym banie nie przewiduje ale co sie posmieje to moje :idea: Z utesknieniem czekam na jakies wystepy ZMP'owca :lol:
Ostatnia edycja: przez Faworyt.
Temat został zablokowany.

Rejestrowanie nowych nicków podczas bana, użyczanie kont 2010/01/05 17:46 #318637

Czyżby Osiołek odszedł? Szkoda. Ale za to teraz jest wolna ręka w zakładaniu kont. Mógł Atopos tworzyć 1000 na godzinę, mogą i inni.
Zatem nie przejmuj się. Jeśli jeszcze nie znudziło Ci się pisać, zakładaj nowe konto i jazda :)
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator