HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

ostrzeżenie dostałem...?? ale za co...? 2009/11/24 13:54 #313193

Może mi łaskawie admin odpowie bo dzisiaj przypadkowo zauważyłem.To można tak dawać ostrzeżenia i nie powiadamiać o tym? Fajne metody.
Temat został zablokowany.

ostrzeżenie dostałem...?? ale za co...? 2009/11/24 14:17 #313197

generalnie wersja oficjalna jet taka ze liczniki nie sa jeszcze w pelni heh "usprawnione". Ciesze sie ze moje udalo sie wyzerowac :-D
Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Temat został zablokowany.

ostrzeżenie dostałem...?? ale za co...? 2009/11/24 14:55 #313200

  • themule
  • themule Avatar
  • Gość
  • Gość
hej

Z usprawnieniem to nie ma nic wspolnego:

plusminus.php?mode=view&u=9439&type=minus&sort=time&order=asc&start=0

tam mozesz dokladnie zobaczyc za co i kto dal.

Kornik dal Ci za jakies ogloszenie - dokladniej celem wyjasnienia radzilbym Ci dogadac sie z nim na PW

Mozna udzielic ostrzezenia i nie powiadamiac o nim - jest to opcja wyboru w panelu moderatora.

Pozdrawiam
Temat został zablokowany.

ostrzeżenie dostałem...?? ale za co...? 2009/11/24 17:22 #313212

Kornik pan i władca bo nie podoba mu się ogłoszenie!!!
Forumowicze słyszycie coś podobnego???
Panie Maćku bardzo Pana lubię i szanuję ale definitywnie dziękuję za dalsze uczestnistwo na forum.
Mistrz od MP3 widzę że rządzi.
Temat został zablokowany.

ostrzeżenie dostałem...?? ale za co...? 2009/11/24 17:25 #313213

  • themule
  • themule Avatar
  • Gość
  • Gość
1500prof jest sens robic z tego takie halo?

Naprawde na tym forum jakakolwiek interwencja moderatora czy admina musi byc okupywana dyskusjami i oburzeniami?

Wg. mnie, nie ma o co robic szumu... ale mozesz miec oczywiscie inne zdanie.
Temat został zablokowany.

ostrzeżenie dostałem...?? ale za co...? 2009/11/24 18:48 #313218

NIE WIEM co bylo w tamtym ogloszeniu ale uzasadnienie jest takie:

Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=8&p=310561#p310561 17. Dział ogłoszeń jest przeznaczony do zamieszczania ogłoszeń drobnych, a nie ofert sklepów, producentów i dystrybutorów sprzętu, firm i handlarzy.

powyzsze moim zdaniem kompromituje red Kornika, ktory chyba tak rzadko tutaj bywa, ze nie zauwazyl, iz powstal dzial do "handlowania", wystarczylo wiec przeniesc zalozony watek do odpowiedniej zakladki. Takie to trudne bylo? Rozumiem teraz, ze kazdy kto zalozy watek w zlym dziale dostaje ostrzezenie? Jezeli tak, to oczekuje konsekwentnego dzialania ze strony redakcji.
ROTEL → B&W
Temat został zablokowany.

ostrzeżenie dostałem...?? ale za co...? 2009/11/24 19:44 #313223

  • themule
  • themule Avatar
  • Gość
  • Gość
ja proponuje jednak wyjasnic to na priv a nie tam zaraz wyciagac tu jaki to pan Kornik zly i skompromitowany. Ostrzezenie mozna cofnac a nikt nie jest nieomylny.
Temat został zablokowany.

ostrzeżenie dostałem...?? ale za co...? 2009/11/24 19:47 #313224

O, a skąd Ty wiesz jak często ja tutaj bywam... To, że mnie nie widzisz, a ja się rzadko gdzieś wpisuję, to nie znaczy, że mnie nie ma.

Ogłoszenia 1500prof były wielokrotnie zgłaszane do moderatora przez użytkowników, którzy w uzasadnieniu podawali właśnie punkt 17 regulaminu forum. Po zliczeniu ogłoszeń zamieszczanych tu na forum i ilości sprzedawanych rzeczy na allegro ( www.allegro.pl/show_user_auction ... d=14427654 ) stwierdziłem, że mają rację. Przyznałem ostrzeżenie - to koniec świata? Proponuję się po prostu zastosować do regulaminu forum.

Aha - i proponuję go uważnie przeczytać. Jest na przykład taki punkt:

10. Zabronione jest zakładanie tematów w rodzaju "dlaczego tamten wątek został usunięty" albo "dlaczego tamten użytkownik dostał bana" oraz zaśmiecanie innych wątków takimi wpisami. Utrzymujemy porządek na forum i nie będziemy tolerować śmietnika, który powstaje po poprzednim śmietniku. Jeśli administrator lub moderator podjął jakieś kroki, to znaczy, że miał po temu powód. A wszelkie wątpliwości można ewentualnie wyjaśniać poprzez maila: hfm@hfm.pl


I również proszę o jego przestrzeganie. Wam się nigdy nie dogodzi - raz jest narzekanie że moderatorzy nie reagują, a jak reagują to jest wielka wrzawa, że pan Kornik i pan Stryjecki się tutaj rządzą. A teraz jeszcze themule. Wątek zamykam. Proszę o przestrzeganie regulaminu i trochę szacunku dla moderatorów.
Tomasz Karasiński
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator