HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

takie coś wyświetliło mi się w wątku o kobietach medialnych 2009/08/11 01:47 #301476

Ostrzeżenie: Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.
Witryna www.hi-fi.com.pl zawiera elementy z witryny bbs.99hifi.com zawierającej złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić komputer lub w inny sposób działać bez zgody użytkownika. Samo odwiedzenie witryny, w której przechowywane jest złośliwe oprogramowanie, może spowodować zainfekowanie komputera.
Więcej informacji na temat problemów występujących we wskazanych elementach znajduje się na stronie Strona diagnostyczna Safe Browsing dla domeny bbs.99hifi.com.
Więcej informacji na temat ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem w internecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

takie coś wyświetliło mi się w wątku o kobietach medialnych 2009/08/11 07:56 #301480

Używasz Nortona?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

takie coś wyświetliło mi się w wątku o kobietach medialnych 2009/08/11 12:38 #301487

Nie. To był komunikat przeglądarki chrome wygenerowany przez google

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

takie coś wyświetliło mi się w wątku o kobietach medialnych 2009/08/11 16:23 #301498

IE7/8 i FF3.0/3.5 niczego takiego nie zgłaszają. Trzeba by zapytać admina, ale to może być trudne bo pojawia się raz na kilka miesięcy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator