HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/01 22:10 #302944

Wydaje mie sie, że aktualizacja starych linków jest niemożliwa. A z wyszukiwarką to może i racja. Ta czasami wyszukuje takie głupoty. Wpisuję czasami temat wątku którego szukam, dokładnie jego tytuł, a wyskakuje dopiero na 4-5 stronie wyników. Ale czasami szybko znajduje to, o co chodzi. To powiem tak: pokatujcie jeszcze nową wyszukiwarkę, a jak stwierdzicie że naprawdę nie warto trzymać tej starej, to trzeba będzie zmienić. Aha - i jeszcze niech się admin wypowie, w sprawie linków też.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/02 18:13 #302986

Admin?
A kto go tu widział przed śniegami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/03 10:31 #303062

czy redakcja zamierza przyworcic opcje wyswietlania strony logowania po kliknieciu "cytuj" lub "odpowiedz"?

Byla to b. przydatna funkcja, brak jej uprzykrza zycie.

Czesto bowiem dzieje sie tak, iz loguje sie na poczatku sesji, czytam rozne posty po czym automatycznie jestem wylogowywany. Kiedy juz chce napisac post nie wychodzac z watku, klikam na odpowiedz lub cytuj, odsylany jestem do strony logowania dla gosci i kaze mi sie wpisywac bzdurne kody. Czy nie moznaby tego zmenic tak bym przenoszony byl do strony logowania a potem automatycznie WRACAL DO watku w ktorym bylem/tudziez do strony na ktorej pisze posta. Tak bylo przez lata i byl to dobry system. Po reformach zamiast byc lepiej jest tylko gorzej.

A propos, umozliwienie logowania gosciom jest mocno ryzykowne, ale to juz jest inny temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/04 20:15 #303223

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
test

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/04 20:47 #303226

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Zentaur

Coś sie pochrzaniło z tym, że goście mogą pisać posty. Mam nadzieję, że admin to naprawi, wysłałem do niego maila.
Ja sie grzebię w panelu juz od dwóch godzin i niestety, nie dam rady...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator