HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/06/24 23:14 #298782

Po co na Forum wyszukiwarka i wszystkie inne nie dzialajace opcje ? :?

Juz sporo czasu minelo od "pierestrojki" na Forum a wiele uzytecznych funkcji jak nie dzialalo tak nie dziala. Pytanie jest prozaiczne => po jaka cholere utrzymywac na Forum funkcje ktorych dzialanie sprowadza sie do wqurwiana userow chcacych z nich skorzystac :idea: Jesli nie jestescie Panstwo w stanie ich uruchomic/ usprawnic to po prostu je usuncie bo sytuacja jest identyczna jak w dowipie o bacy => "...mam jesce maslanke ale...tysz ni dom". Zamiast organizowac "lunapark" w postaci potrzebnego jak druga dziura w dupie shout box'u z ktorego korzysta trzech w porywach czterech userow. Pizdrytow w postaci tabelek w stylu kto ostatnio puscil baka i cennych dodatkow w postaci wrogo i przyjacol na Forum moze w koncu warto zajac sie funkcjami , ktore maja jakas merytoryczna i praktyczna funkcje :idea:

To co...pozdrawiam Szanowna Redakcje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/06/25 00:29 #298788

forum zaczyna przypominac opuszczone miasto, bez szeryfa, w ktorym strasza opustoszale budynki; tylko gdzieniegdzie snuja sie mieszkancy ktorzy zostali i ktorzy probuja utrzymac miasto przy zyciu. pytanie jak dlugo starczy im motywacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/06/25 06:21 #298794

Koledzy siejecie defetyzm. Główny Sternik Forum zagląda tu codziennie (co nie Kornik?) i wszystko jest pod kontrolą. Jak napisałem raz, że ma forum w dupie to się obraził. Wyszukiwarka nie działa? Albo nie umiecie się nią posługiwać, albo tak ma być. Gdyby można było to naprawić Admin już dawno by to zrobił (pozdrowienia dla Admina). Jakieś ujemne punkty działają bez problemu, zatem jest ok.

Linków w FAQ (KD) do tej pory nikt nie przerobił. Kiedy była przeprowadzka? Yyyyy.... zapomniałem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/07/29 15:05 #300648

Głównym Sternikiem Forum od czasu przeprowadzki jest Stryj. Najlepiej zgłaszać wszystkie problemy do niego. Ja nie mam forum w dupie, ale teraz to naprawdę niewiele mogę zrobić poza zgłaszaniem błędów i czekaniem aż zostaną naprawione i jakimś tam przenoszeniem wątków do odpowiedniej zakładki, kasowaniem dubli itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/07/29 18:32 #300659

Kornik, jesteś. Myślałem, żeś urlopowicz pełną gębą :) Kornik, tak szczerze, jakiś admin tu zagląda czy tylko Paweł raz na pół roku?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/07/30 00:04 #300669

Ja od kilku lat praktycznie nie mam urlopu. A kto tu zagląda z ekipy i z jaką częstotliwością to nie mogę powiedzieć na 100% bo musiałbym cały czas siedzieć na forum i śledzić listę obecności. Ja w każdym razie zaglądam codziennie albo prawie codziennie. Z tym, że już od dawna nie biorę udziału w dyskusjach o kablach i wzmacniaczach. Jakoś mi się odechciało. Ale sporo wątków czytam, na pewno nie wszystkie ale sporo.

A odnośnie wyszukiwarki: eksperymentujemy z zainstalowaniem wyszukiwarki google. Może okazać się najlepsza, ale musimy jeszcze zobaczyć jak to będzie wyglądało. Jak znowu zaczną wyskakiwać jakieś błędy to będzie masakra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/07/30 21:25 #300732

No to dziełaju, bo jedna z najbardziej przydatnych funkcji nie działa :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/08/31 19:00 #302811

Nie działa [wyszukaj wszystkie posty użytkownika].
Chciałem odnaleźć jakiś swój wpis sprzed roku czy półtora i okazuje się, że "nienada". Wyskakuje mi tylko lista kilkunastu wpisów w dosyć przypadkowej kolejności. Musiałbym ręcznie przewałkować całą zakładkę, storna po stronie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/08/31 21:50 #302829

Panie kornik minął miesiąc odkąd testujecie szukajkę, za ten czas to można całkowicie nowe forum zrobić dwa razy, jakieś postępy czy ciągle drałujecie w tym samym miejscu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/01 14:29 #302866

Panie Dudek, a patrzyłeś pan na stronie głównej na lewym pasku? Wprowadziliśmy wyszukiwarkę googla która przeszukuje cały serwis łącznie z forum - jest tam już całkiem długo. Testowałem ją, wpisywałem różne hasła i stwierdziłem, że jest skuteczna. Nie wiem czy da się lepiej. Oczywiście po wpisaniu zapytania przechodzimy do wyszukiwarki google ale po kliknięciu któregokolwiek wyniku wracamy na HFM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/01 15:21 #302869

da sie tez ta wyszukiwarke umiescic na stronie forum?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/01 20:28 #302911

Aj panie Kornik, ja na główna to nie za często zaglądam korzystam z linku bezpośrednio do forum ale dziękowac bardzo panie Kornik, tak gwoli ścisłości można było dać ogłoszenie o tej radosnej nowinie :wink: przyłączam się do prośby Zentaura, najlepiej niech będzie pod linkiem do starej szukajki

i jeszcze jedna sprawa, co to za "goście" "testy" pojawiają się na forum? :?

Zaginął mój wątek, szukajka go widzi ale dostać się do niego już nie można :(

www.google.com/custom?q=wyt%B3um ... -fi.com.pl

viewtopic.php?p=155220

i jeszcze jeden kwiatek

www.hi-fi.com.pl/phpbb_2_0_6/vi ... 98ac4af642

i zaginiony wątek który wisi w szukajce

viewtopic.php?p=37125

lipa z deka :?

Próbowałeś się panie Kornik dostać do wątków sprzed "odnowienia" forum?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/01 20:42 #302916

No stare linki do wątków raczej nie działają, ale na pewno można je zlokalizować. Kiedy ja testowałem wyszukiwarkę z google, też wpisałem kilka takich starych tematów i dostałem się do nich bez problemu. A czy umieszczać wyszukiwarkę na forum? Może jednak zostawić tą, która tu jest? Jakby z jakiegoś powodu jedna nie znalazła tego o co nam chodzi, można będzie skorzystać z drugiej. A kliknięcie na logo żeby przejść do strony głównej i wpisać coś w wyszukiwarkę google'a chyba nie jest problemem. Ale jak wszyscy będą chcieli to pewnie się zrobi. Admin powinien czytać dział techniczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/01 20:47 #302918

No stare linki do wątków raczej nie działają,


No to poważna lipa :/ Mi osobiście zależy na kilku starych wątkach z czasów 2006/07 może szanowna rekakcja pomyśli nad jakąś szukajką która będzie przeszukiwać aktualną bazę danych, albo zaktualizować stare linki, wystarczy kilka zapytań do bazy, tak mi się wydaje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie dzialajace na Forum opcje 2009/09/01 20:54 #302922

faktycznie duzo linkow nie dziala, ale i tak jest o niebo lepiej. Kornik, nie ma sensu zostawiac tamtej, ona jest naprawde slaba. Lepiej jedna a dobra. A jak by stare linki dzialaly to juz w ogole bedzie ok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator