HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zamykanie watkow 2009/03/14 21:26 #290242

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Witam

Pisze odnosnie tematu "Odsluch przy szklaneczce Whisky" (czy jakos tak), dlaczego w momencie kiedy watek zaczyna zmierzac w zlym kierunku jest zamykany? Traci na tym osoba ktora chciala cos wskurac (w sumie co do Dawrata tego do konca nie wiadomo... ale sa jakies zasady). Jezeli nie ma ostrzezen/banow, poziom tego forum od tego typu dyskusji nie spada (a ogladalnosc wzrasta) to po co taki watek zamykacie? Albo dawajcie ostrzezenia, albo banujcie, albo pozwolcie zyc forum swoim zyciem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Zamykanie watkow 2009/03/14 22:20 #290247

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Widze ze temat juz odblokowany, i dobrze ;-)

Chcialbym jednak wiedziec, czy nie daloby sie uruchomic funkcji blokowania wpisow danego uzytkownika w calym watku, przez autora tego watku?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Zamykanie watkow 2009/03/14 22:22 #290249

:mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Zamykanie watkow 2009/03/14 23:05 #290256

funkcja jak najbardziej potrzebna zwazywszy, ze na kazdym forum znajduja sie tacy uzytkownicy, ktorzy kazdy watek zepchna na bocznice.

potem przychodzi admin i zamyka watek niejako karzac autora watku za to, ze ktos inny robi smietnik.

osoba, ktora naduzywalaby funkcji sama krecilaby na siebie bicz, bo do jego watkow zagladaloby mniej osob.

jest to forma samo-moderacji, no ale admini tego forum boja sie przekazac te wladze innym, tak jak kiedys wladza centralna w kraju nie chciala przekazac kompetencji samorzadom.

no to bedziemy mieli takie sytuacje. watki beda zamykane, albo te same oosby beda dostawaly ostrzezenia i beda wracaly, rozmieniajac na drobne kolejne watki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Zamykanie watkow 2009/03/15 18:11 #290345

taki system ma swoje plusy i minusy, najlepiej widać to na AS

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zamykanie watkow 2009/03/15 19:09 #290349

Ress, to nic nie da. Już o czymś takim była dyskusja
www.hi-fi.com.pl/PHPBB_2_0_6/vie ... hp?t=13881

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zamykanie watkow 2009/04/04 21:21 #292567

Tak przegladam rozne ciekawe "kwiatki" na Forum i...moze by tak odblokowac ten watek => viewtopic.php?f=1&t=16590

Ciekawe czy zdolny :-D Dori naprawil swoj odtwarzacz i czego uzyl do tego celu. Moze WC kaczki i pumeksu :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Zamykanie watkow 2009/04/04 23:32 #292580

Lepsze zamykanie niż usuwanie. Szkoda żaczkowego wątku, o bojach wulkana nie wspominając!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator