HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Ogłoszenia 2008/12/04 17:24 #276067

Z pewnoscia nie ma nikt no bo i jak moglby miec... 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ogłoszenia 2008/12/04 21:58 #276099

Do konta moderatora nie ma dostępu nikt oprócz nich i redakcji. Jeżeli by się okazało, że któryś z nich ujawnił hasło innym osobom, oczywiście podejmiemy odpowiednie kroki, ale nic na to nie wskazuje. Tożsamości moderatorów nie ujawniamy, bo takie było założenie przy zakładaniu tego konta. Dziwicie się? Po niektórych wpisach i zupełnie nieuczciwemu obrzucaniu moderatora błotem? Gdyby niektórzy forumowicze jawnie otrzymali uprawnienia moderatora, zaraz padaliby ofiarami takich samych oskarżeń. I durnych sloganów, że grupa trzymająca władzę, że kolesiostwo, towarzystwo wzajemnej adoracji. Automatycznie staje się celem ataków i właściwie moderator nigdy nie powinien na nie odpowiadać, tylko reagować i usuwać śmieci.

Nowy punkt w regulaminie został dodany przez redakcję. Wiedzieliśmy, że w dziale ogłoszeń powstaje sporo śmieci, więc dodaliśmy punkt, który pozwoli zwiększyć tam porządek. A skąd wiecie kiedy i o której to było godzinie? Bynajmniej nie w chwili założenia wątku. Moderator założył ten wątek dla Was, żebyście byli świadomi nowego punktu w regulaminie. A punkt ten został dodany wcześniej. Ale oczywiście kto by zaglądał do regulaminu...

Moderator jest po to, żeby pilnować porządku na forum. A niektórzy tutaj, strasznie pokrzywdzeni, produkują dziesięć razy więcej śmieci, niż jest w ogóle interwencji moderatorów. Na jedną interwencję przypada chyba czterdzieści wpisów, jaki to moderator jest zły. Jest punkt 10. regulaminu forum i najwyraźniej moderatorzy powinni częściej go czytać i wprowadzać w życie.

Niedługo dodamy nowy punkt, aby jeszcze mocniej to podkreślić - nie będziemy tolerować sztucznie tworzonego śmietnika, który powstaje po poprzednim śmietniku. Moderatorzy ani administratorzy tego forum nie będą obrażani. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości, może napisać maila na hfm@hfm.pl , a nie śmiecić na forum. A jeśli tak bardzo nie podoba się komuś to forum, nie musi na nie wchodzić i pisać. Zasady ustala gospodarz, a u nas podstawową zasadą jest usuwanie kłótni, bluzgów, śmietnika i trolli. Jak ktoś wchodzi do czyjegoś domu i obraża gospodarza, to czego może się spodziewać? Smutki i żale to też nie tutaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja portalu HFM.pl

Ogłoszenia 2008/12/05 07:26 #276128

HFM.pl napisał: Do konta moderatora nie ma dostępu nikt oprócz nich i redakcji.


Bardzo dziękuję za odpowiedź

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ogłoszenia 2008/12/05 08:25 #276131

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

HFM.pl napisał: Jest punkt 10. regulaminu forum i najwyraźniej moderatorzy powinni częściej go czytać i wprowadzać w życie.


biorę to - "do siebie" - i niestety - pudło - ponieważ -NIE założyłem nowego wątku - a tylko w związku z już istniejącym - założonym przez "moderatora" staram się wyjaśnić - pewną niezgodność "czasowo-przestrzenną".
Jak dotąd bez skutku.
Jednocześnie zauważyć pragnę, że Regulamin Forum , każdy forowicz w trakcie rejestracji - poznaje > akceptuje > wtedy dopiero może się zarejestrować > nieprawdaż?
w R.F. nie zapisano, przepisu, który by sugerował / nakazywał /zobowiązywał - do zaglądania, co kilka minut do niego - by nie popełnić jakiegoś fatalnego wykroczenia.
Rozumiem doskonale, że zmiany są potrzebne i konieczne -wymuszają je jakże różnorodne i nieprzewidywalne sytuacje - rozumiem też i dziękuję za powiadamianie o nich - nas forowiczów w nowych tematach w zakładce "D. T.", niemniej sytuacja, którą staram się wyjaśnić - jakoś tak brzydko mi pachnie prywatną zemstą i emocjami, które najwyraźniej poniosły tajemniczego "M".

IMHO - wystarczyło by przyznać się do błędu, chwili słabości (tylko prawdziwi twardziele tak potrafią - niestety)

... i po prostu przeprosić (wbrew pozorom -to nie boli- a oczyszcza)

P.S. nie chciał bym żartować w tani sposób - ale Redakcjo > przynajmniej zmieńcie brzmienie - formułę pkt. 16 - żartując, to tylko brakuje w tym miejscu:
pkt. 16a - "a jak moderator/Redakcja - nie ma racji - patrz pkt.16"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Ogłoszenia 2009/01/21 14:18 #283763

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
O godz.1350 - złamalem jeden z pkt. reg. - założyłem "nowy " wątek w zakładce "stereo" , który był kontynuacją pytań kol. zentaura, a że tamten dostał kłódkę - nadałem ten sam tytuł i 2.
świadomie pisałem "nie na temat" - "stereo" jest bardziej poczytne.
Różnych reakcji mogłem się spodziewać - zamknięcia tematu, warna, ale NIE - mój wpis ZNIKŁ bez śladu po 8 minutach życia!

powtarzam więc sugestię tylko (czyż to takie grrrroźźźne !!!???) do przemyślenia przez W. SZ. Red.

Jeśli ktoś zasłużył na bana, pisząc w jakiejś konkretnej zakładce - a jednocześnie pisze WARTOŚCIOWO I MERYTORYCZNE w innych zakładkach , to czy nie mógły być banowany tylko tam gdzie "przegiął" ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator