HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Ogłoszenia 2008/12/01 21:28 #275699

Ponieważ już od jakiegoś czasu zdarzają się problemy z działem ogłoszeń,
pojawia się sporo zgłoszeń do moderatora i wywiązują się dyskusje nie
mające nic wspólnego z zamieszczonymi ogłoszeniami, wprowadziliśmy nowy punkt regulaminu - 18. Dział ogłoszeń został stworzony dla sprzedających i zainteresowanych ogłoszeniami, a nie do zaczynania dodatkowych dyskusji. Nie jest to miejsce dla handlarzy, firm, importerów itd. Nie jest także miejscem do dyskutowania o wzmacniaczach, a tym bardziej prywatnych dyskusji i kłótni. Łamanie regulaminu w tym dziale będzie traktowane tak, jak w każdym innym. Ze szczególnym naciskiem na wpisy nie mające nic wspólnego z tematem wątku-ogłoszenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderator

Ogłoszenia 2008/12/01 23:42 #275718

Kto bedzie arbitrem => Zyzio ? 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ogłoszenia 2008/12/03 10:04 #275834

Moge wiedziec kim jest "handlarz"? Sprzedaz klockow nowych - mozna krecic nosem, z mojej strony napewno juz bedziecie mieli spokoj. Ale sprzedaz klockow uzywanych?

Patrick, Jarm, Ja, juz tego robic nie mozemy? Za kazdym razem kiedy bedziemy chcieli cos sprzedac mamy zakladac nowe nicki, i wtedy bedzie OK?

Bez sensu, rozumiem nie tolerowanie klotni, ale zakaz "sprzedazy" w dziale "sprzedam"? :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Ogłoszenia 2008/12/03 10:21 #275838

Ress , uwierz jestes zupelnie bezpieczny i mozesz zamieszczac co i kiedy chcesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ogłoszenia 2008/12/03 10:38 #275841

Aha! Chociaz razem zamieszczamy podobna ilosc ogloszen to Ty masz przeje"ane a Ja nie, zajebiaszczo! Otwieram hurtownie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Ogłoszenia 2008/12/03 11:04 #275845

Uwazaj bo jeszcze "chapniesz" warna albo...bana => zasmiecasz , podwazasz , dyskutujesz 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ogłoszenia 2008/12/03 11:21 #275849

:arrow: Zal.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Ogłoszenia 2008/12/03 11:28 #275851

Jest jedno Salomonowe rozwiazanie => miec to wszystko w qp i sie nie przejmowac :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ogłoszenia 2008/12/04 13:04 #276030

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

moderator napisał: wprowadziliśmy nowy punkt regulaminu - 18.



PANIE MODERATOR !!!

jedno pytanie mam:

- Dlaczego w uzasadnieniu o zbanowaniu kolegi "bananamour" wysłanym w dniu 01.12.08 o godz. 21:18 pojawia się min. pkt. 18 regulaminu forum , który to zostaŁ potomności objawiony tego samego dnia ALE 10 minut PÓŹNIEJ , CZYLI O GODZ. 21:28

?????????????????????????????????????????????????????? !

no ale przecież, najpoważniejszym jego grzechem, na pewno już był pkt. 16


"...dajcie człowieka, paragraf zawsze się znajdzie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Ogłoszenia 2008/12/04 13:56 #276037

modera warn się zbliża
już puka do twych drzwi
pobiegniesz go przywitać
by mógł zbanować Cię

zyziu plis zakabluj
bym mógł usunąć tych
co śmiecą i bałaganią
bo za to nam płacą


poetą nigdy nie byłem, a co mi tam :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ogłoszenia 2008/12/04 14:45 #276047

:mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Ogłoszenia 2008/12/04 16:26 #276055

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
M O D E R A T O R Z E !!!


PUK!
PUK!
PUK!

pobudka!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Ogłoszenia 2008/12/04 16:36 #276062

Gwoli scislosci moderator nie jest jeden i nie ma co wszystkich "w czambul" walic aczkolwiek nie ukrywam jak widac jest jeden "niezly" 8) Nie wiem jak wyglada (i czy jest jakis) grafik dyzurow ale pewne "radosne" posuniecia zdarzaja sie heh cyklicznie :mrgreen: Reasumujac szkoda ze kazdy moderator nie ma oddzielnego konta => wowczas AS'a mozna by szybko "zidentyfikowac". W ksztalcie jaki jest zupelnie rozsadny gosc moze sie zalapac na mniej przyjemne uwagi za "kolege" , ktory sie srednio nadaje...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ogłoszenia 2008/12/04 16:46 #276063

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
:arrow: Patrick
zgoda!

mi chodzi o TEGO , który wywijał regulaminem jak siekierą dn. 01.12.08
po godz. 21 - to chyba wiadomo który!??/ - On - na pewno wie...
i tyle...(na razie)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Ogłoszenia 2008/12/04 17:03 #276064

Redakcja milczy kiedy postawiłem pytanie: który z użytkowników forum ma dostęp do konta MODERATOR (oczywiście nie chodzi o tych związanych z redakcją HFiM)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator