HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dublety 2008/08/17 20:23 #258971

Ludzie, proszę o trochę cierpliwości w obchodzeniu się z guziczkami. Odbieram wiele zgłoszeń o zdublowanych postach i tematach, a to dlatego, że niektórzy zamiast poczekać aż się załaduje, klikają po kilka razy w "wyślij". Kliknijcie raz, poczekajcie, powinno wskoczyć. A jak nie wskoczy to dopiero wysyłajcie drugi raz. Problem nie wynika z jakiegoś spowolnienia serwera z naszej strony, tylko w prędkości połączenia ze strony tych, którzy klikają i tworzą zdublowane czy nawet potrójne posty. Po kliknięciu poczekajcie trochę, bo te duble tworzą się właśnie z wielokrotnego klikania w przycisk "wyślij".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderator

Dublety 2008/08/17 20:38 #258973

moderator napisał: Ludzie, proszę o trochę cierpliwości w obchodzeniu się z guziczkami. Odbieram wiele zgłoszeń o zdublowanych postach i tematach, a to dlatego, że niektórzy zamiast poczekać aż się załaduje, klikają po kilka razy w "wyślij". Kliknijcie raz, poczekajcie, powinno wskoczyć. A jak nie wskoczy to dopiero wysyłajcie drugi raz. Problem nie wynika z jakiegoś spowolnienia serwera z naszej strony, tylko w prędkości połączenia ze strony tych, którzy klikają i tworzą zdublowane czy nawet potrójne posty. Po kliknięciu poczekajcie trochę, bo te duble tworzą się właśnie z wielokrotnego klikania w przycisk "wyślij".


sprawa nie jest taka prosta.. pisałem kilka dni temu o błędzie debug - wciskając wyślij wywalało bład i jakiś kod - niestety nie skopiowałem go..


post nie wyświetlał się mimo odświeżania...



dlatego użytkownik ( w tym również ja ) pisał drugi raz to samo i klikał znów wyślij..


po kilkunastu minutach pojawiały się dwa posty pod sobą...




Spróbujcie na boczym forum zdublowaną baze przekonwertować pod phpbb3 - jest szybsze stabilniejsze i bardziej przyjazne..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..

Dublety 2009/05/06 11:59 #294989

Wzglednie mod automatycznie porownujacy laczacy i kasujacy dublety.

1. jesli dwa posty tego samego uzytkownika sa bezposrednio pod soba, to automat porownuje, czy sa identyczne.

2. Jesli tak - kasuje pozniejszy, jesli nie - laczy oba posty w jeden dodajac np:
stary tekst

EDIT (Data):

nowy tekst

I problem z dubletami zglowy. A juz na pewno nie bedzie po 2-3 klikania wyslij (tzn. bedzie, ale nie zaszkodzi).

pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dublety 2009/05/06 12:58 #294994

zapomnij, tutaj nawet najprostsze prośby jak chociażby rozpoznawanie autora cytatu zgłosiłem miesiąc temu i nic, a pisanie auto-moda dla obecnych programistów przy obecnych problemach byłoby nie lada wyzwaniem, założyć się mogę, że "to se ne da" :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dublety 2009/05/06 13:15 #294999

sa gotowce, proste w instalacji. Moge wyszukac, jesli jest taka potrzeba. W dzisiejszych czasach samemu prawie nic juz sie nie pisze... wszystko juz ktos kiedys zrobil. wystarczy "poskladac" ;D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator