HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Zmiany na stronie 2008/08/06 14:40 #256726

Drodzy forumowicze,

Już niedługo na naszej stronie będzie można zaobserwować wiele zmian, mamy nadzieję, że na lepsze. Wiadomo jednak, że przy wprowadzaniu takich zmian mogą pojawić się różnego rodzaju problemy, więc chcielibyśmy Was poprosić o wpisywanie w tym wątku wszystkich swoich uwag i raportowanie jakichś ewentualnych zgrzytów. Choć staramy się, aby strona wszędzie wyglądała i działała dobrze, to jednak może różnie wyglądać na różnych przeglądarkach i rozdzielczościach. Jeżeli u kogoś pojawią się jakieś dziwne paski albo będą jakieś inne nieprawidłowości, prosimy o tym pisać, a najlepiej wklejać screeny ze swojego ekranu, żebyśmy dokładnie wiedzieli jak to wygląda. Tworzymy dla Was lepszy i bardziej przyjazny portal, a Wy możecie nam pomóc i będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi.

Już teraz można zaobserwować kilka pierwszych efektów naszych prac. Forum nie będzie już rozpychane przez zbyt duże zdjęcia i obrazki. Teraz pojawiają się one jako miniaturki, a po kliknięciu na nie otwiera się obraz w pełnym rozmiarze. Rozważamy również wprowadzenie paru innych zmian na forum, ale będziemy z tym bardzo ostrożni, ponieważ wielu użytkowników już się przyzwyczaiło do wielu mechanizmów. Nie chcemy wprowadzać nowych opcji tylko po to, żeby były i żeby było widać, że ciągle coś nowego robimy. Zmiany muszą być przemyślane i rzeczywiście czemuś służyć. Tak po audiofilsku;-)

Udostępniamy Wam również najnowszy, najbardziej aktualny ranking sprzętu miesięcznika "Hi-Fi i Muzyka". Uznaliśmy, że ściągnięcie pełnego rankingu w formacie PDF będzie dla użytkowników o wiele wygodniejsze, niż klikanie w poszczególne kategorie. Będzie też można zachować sobie ranking na komputerze, a my będziemy mogli go w prosty i szybki sposób aktualizować. Zapraszamy więc do ściągania aktualnego rankingu w formacie PDF. W zakładce z rankingiem pojawił się też nowy, jasny kolor wypełnienia strony. Uznaliśmy, że z takim jasnym wypełnieniem lepiej będzie się czytało wszystkie teksty tu zamieszczone. Od wysokiego kontrastu oczy szybko się męczą, a takie jasne tło wygląda przyjemniej.

Zapraszamy do śledzenia dalszych zmian w naszym serwisie i wpisywania swoich obserwacji, propozycji, wytykania ewentualnych błędów. Będziemy bardzo wdzięczni za Waszą pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Zmiany na stronie 2008/08/20 12:18 #259475

Czy ta "szybka odpowiedź" to jest konieczna? Jak chcę odpowiedziec to klikam odpowiedz i już. A tak to niepotzrebnie na dole strony pałęta mi się to białe okienko i cała masa smieci :evil:

No chyba, ze innym forumowiczom to pasuje. To niech tak zostanie. Ale generalnie chyba jednak sie więcej czyta niż pisze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Dyplomata to człowiek, który dwa razy pomyśli zanim nic nie powie."
Mało pisz dużo czytaj, to fajnie będzie na forum.

Zmiany na stronie 2008/08/20 13:06 #259486

A ja uwazam to za bardzo fajny pomysl. Na innym forum widzialem tylko guzik "szybka odpowiedz" obok normalnego "odpowiedz" i wtedy dopiero pojawialo sie okienko, na ktore narzeka jkab. Moze daloby sie tak to rozwiazac, zeby wszyscy byli szczesliwi?8)

Dodatkowo fajny przycisk z zaznaczeniem cytatu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na stronie 2008/08/20 13:28 #259493

Cameyo napisał: "szybka odpowiedz" obok normalnego "odpowiedz" i wtedy dopiero pojawialo sie okienko

To co innego :wink:
Guzik może być. A teraz to na wielostronicowym wątku szukam między okienkami klaiwsza następna poprzednia lub numeru strony na którą chcę skoczyc :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Dyplomata to człowiek, który dwa razy pomyśli zanim nic nie powie."
Mało pisz dużo czytaj, to fajnie będzie na forum.

Zmiany na stronie 2008/08/20 13:29 #259494

Uważamy, że to bardzo przydatna opcja. Jak ktoś lubi odpowiadać przez klikanie przycisku "odpowiedź" do przecież nic się dla niego nie zmieniło. A dla wielu użytkowników będzie to duże ułatwienie, więc uznaliśmy, że warto to wprowadzić. Ale oczywiście czekamy na wszystkie Wasze opinie.

Zaszły też zmiany na stronie głównej i wielu podstronach serwisu. Ale jeśli często wchodzicie, istnieje prawdopodobieństwo, że zobaczycie to dopiero po wyczyszczeniu plików tymczasowych. Już pracujemy nad kolejnymi zmianami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Zmiany na stronie 2008/08/23 15:48 #259954

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

redakcja napisał: Drodzy forumowicze,



prawidłowo w języku polskim



FOROWICZE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Zmiany na stronie 2008/09/25 13:34 #265107

Czy tylko u mnie od czasu zmian na portalu forum zaczęło działać dużo wolniej?
Strony czasem otwierają się po parę/parenaście sekund.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na stronie 2008/09/25 13:39 #265108

Gru6y napisał: Czy tylko u mnie od czasu zmian na portalu forum zaczęło działać dużo wolniej?
Strony czasem otwierają się po parę/parenaście sekund.


U mnie, ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na stronie 2008/09/26 19:01 #265334

Czy tylko u mnie od czasu zmian na portalu forum zaczęło działać dużo wolniej?
Strony czasem otwierają się po parę/parenaście sekund.

dokladnie, taka kicha, ze czasem nie chce mi sie czekac i wylaczam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na stronie 2008/09/30 12:52 #265920

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
dołączam się do negatywnych opinii : od czasu zmian JEST GORZEJ (WOLNIEJ)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Zmiany na stronie 2008/10/02 19:38 #266427

smykus napisał:

Gru6y napisał: Czy tylko u mnie od czasu zmian na portalu forum zaczęło działać dużo wolniej?
Strony czasem otwierają się po parę/parenaście sekund.


U mnie, ok


No i pochwaliłem... dziś jest tragedia. Zresztą wystarczy popatrzeć ile "dubletów"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na stronie 2008/10/02 21:08 #266453

Rzeczywiście wczoraj i dzisiaj strona łapała jakieś straszne lagi, a czasami w ogóle się nie ładowała. Jest to niestety wina firmy hostingowej, staramy się to poprawić. Jeśli widzicie, że strona wolno chodzi, nie wciskajcie przycisków po kilka razy bo tak właśnie robią się dublety. Jeśli będzie działać wolno - piszcie - to dla nas cenna informacja bo na jednym komputerze może działać dobrze, a na drugim tragicznie wolno. Najszybciej z reguły działa u admina. Śmigaaa aż miło :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja portalu HFM.pl

Zmiany na stronie 2008/10/02 21:25 #266460

ona łapie od miesiąca lagi, dobrze by było popracować nad przyspieszeniem działania serweru, i chociaż nie mam super szybkeigo łacza to HFiM ładuje sięw pewnych godzinach po prostu jak zółw :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany na stronie 2008/11/19 13:30 #274050

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Witam. Do końca roku wyrobicie się z usunięciem błędów? Debug mode przy korzystaniu z wyszukiwarki i po wysłaniu posta, wciąż daje o sobie znać. Może jednak powrócicie do starej - stabilnej wersji, czy jakkolwiek to nazwać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Zmiany na stronie 2009/02/01 17:58 #285220

Tez tak macie ze bedac zalogowanym i wysylajac odpowiedz w danym temacie nie widzicie wcale swoich postow?Dopiero po wylogowaniu wszystko wraca do normy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator