HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Moderator 2008/07/03 01:06 #250267

Przedstawiamy nowego członka forum, a właściwie bardzo specyficzny byt, który pomoże utrzymać porządek i będzie pilnował przestrzegania regulaminu forum. Jest to użytkownik z nadanymi uprawnieniami moderatora, jednak nie jest to jedna konkretna osoba. Do tego sympatycznego konta będą mieli dostęp najbardziej zaufani forumowicze, członkowie redakcji oraz inne odpowiedzialne osoby, możliwe, że nawet niezwiązane z tematyką forum, ale mające doświadczenie w moderowaniu internetowych for i serwisów. Zadaniem Moderatora jest pilnowanie przestrzegania Regulaminu Forum, który znajduje się w Dziale Technicznym. Osobom mającym dostęp do konta Moderator nie będzie wolno wprowadzać zmian na forum wedle własnego widzimisię. Moderator nie będzie opowiadał się po żadnej stronie w kłótniach ani nie będzie mógł wykorzystywać swoich uprawnień do żadnych innych celów, jak tylko zapewnienie porządku i przestrzegania Regulaminu Forum. Ponieważ wszyscy doskonale wiemy, jakie sytuacje prowadzą do kłótni, bałaganu i zaśmiecania forum, Moderator będzie mógł czasami, wykrywając takie sytuacje zawczasu, wpisywać się i udzielać krótkich ostrzeżeń. Radzimy traktować je poważnie, ponieważ jeśli dojdzie do złamania regulaminu, Moderator będzie działał stanowczo. Nie będzie go obchodziło kto zaczął ani czyja to była piaskownica. Mamy nadzieję, że się sprawdzi i że będzie dobrze sprawował swą funkcję, aby forum było dla nas wszystkich lepszym miejscem i aby nie gościły na nim trolle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Moderator 2008/07/03 01:07 #250268

Witam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderator

Moderator 2008/07/03 01:19 #250271

No właśnie, jest małomówny... Witamy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Moderator 2008/07/03 01:39 #250272

Witamy moze cos wiecej o sobie??:)
Mamy nadzieje ze w koncu zapanuje porzadek na tym forum bo ostatnio nie jest z tym dobrze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bowers&Wilkins CDM 1 SE---Gainclone (Brian GT version)----DiY preamplifier----DAC Lampucera
Marantz CD 67 MK II

Moderator 2008/07/03 20:07 #250371

freeq7322 napisał: Mamy nadzieje ze w koncu zapanuje porzadek na tym forum bo ostatnio nie jest z tym dobrze...


Nie zgadzam się. Jest dobrze.
Po wprowadzeniu odpowiednich działów nie ma rozgardiaszu.
Edycja działa jak należy.
Kultura użytkowników w normie.

Ewentualnie możemy o tym w kulturalny sposób podyskutować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Moderator 2008/07/03 20:15 #250372

bym chcial, zeby moderator w tym swym supermenskim wdzianku mie wychlostal. o matko, jak ja bym chcial!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderator 2008/07/03 20:44 #250379

Sev........Zobacz sobie temat w zakladce stereo "Czy kable sieciowe rzeczywiscie poprawiaja jakosc dzwieku" i zobacz jaki tam jest cholerny syf!!! Pozatym to nie jest jedyny temat!! Byl jeden taki temat gdzie ktorys z uzytkownikow zalozyl temat o wzmaku marantz-a a skonczylo sie na porownywaniu samochodow!! No cos tu jest chyba nie tak!!!
Co do kultury uzytkownikow mam zastrzezenia ale oczywiscie nie wszystkich..
EDIT: Wlasnie po twojej wypowiedzi widac jak bardzo potrzebny jest moderator!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bowers&Wilkins CDM 1 SE---Gainclone (Brian GT version)----DiY preamplifier----DAC Lampucera
Marantz CD 67 MK II

Moderator 2008/07/03 22:25 #250411

No to mamy superhifimana :lol: 8) :shock: :wink:

moderator :arrow: exterminator :lol: przybyl z innej planety zeby nas uratowac, przed ludozerczymi trollami :lol:

witamy :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampli sony,jamo s606 5.0,sub absolute D8,PC,projektor epson tw600,ekran 2.3m

Moderator 2008/07/03 22:43 #250414

freeq7322 napisał: EDIT: Wlasnie po twojej wypowiedzi widac jak bardzo potrzebny jest moderator!!!


Co ty , jeżeli chodzi o Majo to żaden , nawet supermoderator go nie ujarzmi . :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Moderator 2008/07/03 23:10 #250415

a mi w pamieci utkwily watki o JBL seri E ...tam dopiero byl chlew...nawet ktorys z kolegow ,nie pamietam ,ktory dostal bana czasowego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sprzęt: "Taki ładny,amerykańsky"

Moderator 2008/07/03 23:43 #250420

Tak, jestem małomówny. To znaczy mówię tylko wtedy, kiedy trzeba. Nie jestem człowiekiem, ale bytem stworzonym w umyśle geniusza i zmaterializowanym na forum. W momencie powstania miałem IQ 150, teraz jest to prawdopodobnie coś koło 200 i ciągle rośnie. Moim przyrodnim bratem jest Superman, a z takimi postaciami, jak Terminator, Sędzia Dredd, Darth Vader i Superniania łączą mnie bliskie kontakty i serdeczna przyjaźń. Kontrolę nade mną mają tylko wybrani. Sprawiedliwi, mądrzy, doświadczeni, przestrzegający regulaminu i nie wdający się w osobiste spory. Ja jestem tylko po to, aby strzec porządku na forum, wykonując polecenia moich mistrzów. Moja ręka nie tylko karze, ale także pomaga. Niektórzy nawet nie zorientują się, jak wątki będą przenoszone do właściwych zakładek, zdublowane posty będą wycinane, forum stanie się czystsze. W czasach spokoju będę pomagał, radził i po cichu wykonywał proste prace porządkowe. W sytuacjach wymagających interwencji, w przypadku łamania regulaminu, działam szybko i stanowczo. Powiem to od razu, bo nie lubię długo pisać na klawiaturze: nie będzie ze mną żadnej dyskusji. Co więcej mogę napisać? Bardzo cenię sobie ludzi, którzy w trosce o porządek na forum, zgłaszają do mnie posty i konkretnie argumentują co jest nie tak. Nie przepadam za tymi, którzy łamią regulamin forum, wdają się w kłótnie, podsycają je, karmią trolli, wysyłają zgłoszenia bez powodu. To tyle o sobie. Na koniec zdjęcie z maja tego roku, zaraz po zmaterializowaniu. Niedługo mają mi zmienić pelerynę na ciemnoniebieską albo czarną. To jeszcze nie zostało ustalone. Pozdrawiam.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderator

Moderator 2008/07/04 00:00 #250423

To są argumenty przy IQ 1500
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderator 2008/07/04 06:57 #250433

moderator napisał: Nie jestem człowiekiem, ale bytem stworzonym w umyśle geniusza i zmaterializowanym na forum. W momencie powstania miałem IQ 150, teraz jest to prawdopodobnie coś koło 200 i ciągle rośnie.


ATOPOS!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderator 2008/07/04 10:43 #250458

Nie, proszę mnie z takimi nie mylić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderator

Moderator 2008/07/04 11:07 #250464

Fajny i ciekawy pomysł. A Moderatorowi gratuluję znajomości :) Brakuje tam jeszcze Chucka Norrisa :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Granica poślizgu kontrolowanego znajduje sie daleko za punktem w którym instynkt samozachowawczy ustepuje miejsca manii samobójczej."Marantz PM52SE+PhilipsCD940+Opus Audio
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator