HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pytanie. 2008/04/06 21:53 #236738

Chciałbym Sz. Red. zadać krótkie pytanie. Mianowicie , załapałem się na ostrzeżenie bo: "obraziłem innego..." heh "...użytkownika forum". Ciekaw jestem czym? Poza tym jeśli takie zachowania "innego użytkownika" są w/g Państwa OK to...proszę mnie wyłączyć z listy użytkowników tego forum.

Wpisy w stylu

Audiofan jak czytam twoje BZDURY to normalnie odechciewa mi sie wchodzenia na to forum, ale z szacunku dla ludzi którzy sie udzielaja ,nie zwaracam uwagi na twoje uwagi które według mnie sa załosne a to z powodu tego co napisałeś w ostatniej odpowiedzi!!

Audiofan napisał:


Ciekawe czy ta maksyma by ci przyświecała gdybyś lazł na zielonym świetle przez jezdnie i piernicznąłby w ciebie jakiś stuningowany Opel Kadett "GSI" przejeżdżając na czerwonym bo..."Zasady są po to aby je łamać" Confused


Ciekawe to jest to czy TY jadąc samochodem w terenie nie zabudowanym jedziesz wiecej niz 90 km/h bo skoro taki jestes REGULAMINOWIEC to moze powinienes zostac swietym albo zapisdać sie do PiSu.


Audiofan napisał:
Wiesz co Bolczyk jak czytam takie "mądrości" to tylko jeden komentarz nasuwa się cywilizowanemu człowiekowi Arrow

Pierdolicie Hipolicie...


Wiesz co AUDIOFAN jak czytam takie "mądrości" to tylko jeden komentarz nasuwa się cywilizowanemu człowiekowi

Chyba będąc dzieckiem rodzice kołysali Cie w betoniarce na lewych obrotach

Prosiłem Cie abys nie obserwował tego tematu a jesli juz musisz obserwować to prosze Cie nie odpisuj takich mądrości bo troche słabo mi sie robi jak czytam twoje BZDURY i swój regulamin możesz sobie wsadzić wiesz gdzie,,,

Z tego co piszesz to wnioskuje ze nic złego w zyciu nie zrobiłes i do spowiedzi pewnie teSZ nie chodzisz skoro dla ciebie prawo jest anjważniejsze Exclamation

TWOJE UWAGI NIKOMU NIE SA POTRZEBNE WIEC MOZE ZAMIAST CZYTAC REGULAMIN DAJ TROCHE NA LUZ Cool jesli wiesz co to znaczy Wink


oczywiście nie obrażają nikogo.


Porażka proszę Państwa , porażka... :?
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie. 2008/04/07 00:33 #236815

Wątek bolca ma 10000 wyświetleń.
Ty nie założyłeś żadnego, tak rentownego tematu.
Kto przyniósł redakcji większy zysk z reklam?

Głupio mi to pisać, ale po ostatnich cyrkach...cóż-forum przechodzi metamorfozę, właściciele są tego świadomi. Jeśli owej metamorfozie się jej nie przeciwstawiają, to znaczy, że jej chcą. Oczywista oczywistość.
Kiedyś, jeszcze przed tym, gdy się zarejestrowałem, toczyły się tu naprawdę świetne dyskusje-przeczytałem kilka archiwalnych wątków. Teraz mamy taką elektrodę na dopalaczu, choć z upływem czasu(i wykruszania się "nie-elektrodowych" forumowiczów) nawet ten dopalacz przestanie istnieć. Są alternatywne forumy, nie ma co płakać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie. 2008/04/07 23:34 #237090

Witam.
Reakcja Administratorów (Redakcji) w tym wypadku budzi moje zdziwienie i niesmak. Uważam, że dawanie i cofanie ostrzeżeń jest wyrazem bezwładności i braku orientacji jak należy się zachować...
Jak już napisałem w dzial "Inne" - żółta kartka dla Redakcji.
Pozdrawiam
Pat

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie. 2008/04/07 23:38 #237093

Ale jaja. Warn zdjęty, bez słowa? :shock:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie. 2008/04/08 00:24 #237121

Było słowo Boże. W sumie nawet się to broniło. A może redakcji żal się zrobiło audiofana? Jaki by nie był, w końcu zawsze fan... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Pytanie. 2008/04/08 09:08 #237145

Patyk napisał: Ale jaja. Warn zdjęty, bez słowa? :shock:


NADRed cos pisal o zdjeciu w innym watku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator