HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Uwagi do forum i serwisu. 2019/10/27 15:58 #447492

smykus_starszy napisał: Nie działa pogrubienie w cytatach. Czy można...?



Chyba jednak nie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
Ostatnia edycja: przez smykus_starszy.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/10 13:46 #448316

Czy dałoby się zaznaczyć kto przyznaje/odbiera tzw. oklaski, tak jak to jest w przypadku podziękowań? Gdyby jeszcze zaznaczenie działało z mocą wsteczną*, to byłoby pięknie. Zauważyłem bowiem, że John 1.5 V ma ujemną ą liczbę oklasków, a jeszcze niedawno była ona zdecydowanie większa od zera. Jego fan, skromnie pozostający incognito, gdyby tylko mógł, pewnie odebrałby również podziękowania (choć musiałby nieźle się przy tym napracować) ale technicznie nie jest to wykonalne.

*Wiem, lex retro non agit ale nikt nie obiecywał uczestnikom tego forum dochowania tajemnicy tej materii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/10 23:41 #448320

Też zauważyłem, że ta wartość pływa sobie to w te to we wte, chyba że obywatel na P postanowił naklikać tyle minusów, że aż go ręka rozbolała jak za nastoletnich czasów ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/11 17:04 #448325

John 1.5 V napisał: ... chyba że obywatel na P postanowił naklikać tyle minusów, że aż go ręka rozbolała jak za nastoletnich czasów ;)


Skłaniałbym się ku tej właśnie hipotezie. Mój fan jest raczej inny i stawiam, że obywatel jest taki bardzie koalicyjny i docenia mnie za wpisy w wątku "Polityka". Swoją drogą, to miły dowód bezsilności umysłowej - zarzutów nie potrafi sformułować, jedynie naciśnięcie odpowiedniego przycisku nie przekracza jego możliwości intelektualnych. Poza tym nie chcę Cię straszyć ale już niedługo mogę Cię dogonić, bo od przedwczoraj poprawiłem się o 5 kliknięć. Twój fan wyraźnie osiadł, niczym Filon, na laurach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/11 22:02 #448329

+ ode mnie. Chciałem więcej, ale komunikat z forum oznajmia co następuje:

"Uwaga
Oklask lub pinę możesz dać jednej osobie tylko raz w ciągu 6 godzin. Poczekaj, aż upłynie ten czas przed ponownym wyrażeniem swojej opinii."

Co oznacza, że krecia robota zajmuje dużo czasu i wymaga nie lada determinacji, zatem załączam wyrazy szacunku za cierpliwość. Że też Ci się chce tak marnować czas.:whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/12 07:15 #448331

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

John 1.5 V napisał: + ode mnie. Chciałem więcej, ale komunikat z forum oznajmia co następuje:
"Uwaga
Oklask lub pinę możesz dać jednej osobie tylko raz w ciągu 6 godzin. Poczekaj, aż upłynie ten czas przed ponownym wyrażeniem swojej opinii."
Co oznacza, że krecia robota zajmuje dużo czasu i wymaga nie lada determinacji, zatem załączam wyrazy szacunku za cierpliwość. Że też Ci się chce tak marnować czas.:whistle:


Eeee tam. Ustawił alarm na smarkfonku i co 6 godzin się "ożywia", wypełza spod kamienia omszałego...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/12 10:58 #448332

John 1.5 V napisał: + ode mnie. ...


He, he mój fan nie pozostawił tego bez odpowiedzi. A ja, że tak polecę panem Zagłobą, byłbym niewdzięcznikiem gdybym i Tobie plusa nie postawił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/12 11:28 #448333

Podobno nie ważne czy mówi się dobrze czy źle byle w ogóle się mówiło, zatem odczytuję sobie te minusy ... na plus, zatem dawaj dalej ptysiu malinowy, pączusiu nadziewany, truskaweczku figlarny, życzę sobie dobić do setki i mam nadzieję, że nie każesz mi zbyt długo czekać.

Buziaki :kiss:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/14 14:36 #448340

John 1.5 V napisał: Podobno nie ważne czy mówi się dobrze czy źle byle w ogóle się mówiło, zatem odczytuję sobie te minusy ... na plus, zatem dawaj dalej ptysiu malinowy, pączusiu nadziewany, truskaweczku figlarny, życzę sobie dobić do setki i mam nadzieję, że nie każesz mi zbyt długo czekać.


Po krótkim wypoczynku wziął się ostro do pracy. Mój niestety leni się. A już łudziłem się, że będę w tej konkurencji lepszy od Ciebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/15 14:04 #448341

Kiedy nie ma się czegokolwiek do powiedzenia pozostaje cicha nienawiść.

Tak tylko z historii tego forum - obrażalsko-oburzonych na swoją niewiedzę to tu już było wielu, ale ślad po nich jakoś tak wyblakł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/19 12:15 #448352

Adam Szulc napisał:

John 1.5 V napisał: ... chyba że obywatel na P postanowił naklikać tyle minusów, że aż go ręka rozbolała jak za nastoletnich czasów ;)

Skłaniałbym się ku tej właśnie hipotezie. Mój fan jest raczej inny ...


A teraz skłaniam się jeszcze bardziej. Kiedy zacząłem pisać poprzedni tekst, żaden obywatel na P nie był zalogowany, a Ty miałeś 18 minusów. W trakcie pisania jeden zalogował się, a liczba Twoich minusów wzrosła. Moja niestety pozostała na niezmienionym poziomie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/22 20:25 #448394

Oklaski zostały wyłączone ;) miłego wieczoru ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/22 21:47 #448395

Eee, to najgorsze wyjście. Miły wieczór zrobił się niemiły, bo zabawa była przednia, zarówno dla minusowanych jak i dla minusujących (choć dla obu grup innego rodzaju). To lepiej niech już zostanie tak jak było. W tej intencji rozpoczynam głodówkę protestacyjną, na razie tygodniową.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adam Szulc.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/22 23:35 #448397

Adamie, to chociaż płyny uzupełniaj.

Zabawa jak zabawa, nie był mnie na forum, nic nie napisałem, a dwa minusy zaliczyłem, to jak pójść na imprezę, poznać fajną dziewczynę, a potem ... obudzić się w jej łóżku i nic nie pamiętać. Gdzie tu zabawa ?
A mnie tam w sumie rozwiązanie z wytrąceniem oręża (czyt. patyka z końcem maczanym w kupie) się podoba, zwłaszcza, że sam zamoczyłem w tym swoje brudne paluchy B) aczkolwiek chyba trochę szkoda, że razem z brakim "oklasków" brakuje też liczby pomocy. Dot - czy zamierzone czy tak z rozpędu ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Uwagi do forum i serwisu. 2020/03/27 15:11 #448422

czy tak z rozpędu ?
si z rozpędu ;) przywrócone

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator