HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Admin 2005/03/24 00:01 #22487

ej ale widze, ze moze byc napisana dowlna rzecz, np. Ty masz site admin. to prosze po prostu nic pode mna nie dopisywac... albo np. porucznik bullit, albo captain blood. bullit, o to mi sie podoba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Admin 2005/03/24 00:15 #22496

Site Admin jest programowo ustawiany dla użytkownika który jest administratorem forum, takie po prostu jest zarządzanie rangami. Wszyscy albo nikt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

greddy, omori, lanseri, szpaneri...

Admin 2005/03/24 00:18 #22498

oj domyslam sie , ze to wbudowane w ten engine mechanizmy :) ale moze by tak powymyslac nieco inne "przymiotniki"? moze chociaz master yoda? :) nazwy klasom sa widac nadawane dowolnie, moze mozna nowa klase dodac? jest jeden guru na przyklad... (porucznik bullit dla mnie pls :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Admin 2005/03/24 00:19 #22502

My Admin, is this legal...? - I will make it legal! :)
btw tez lubie sw, nie moge sie doczekac nowej czesci, sneak calkiem calkiem wyglada

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Admin 2005/03/24 00:25 #22504

wtedy wszyscy "wymiatacze" zmieniliby się na "porucznik bullit" ...

z jednej strony mogłoby być zabawnie, ale nie jestem do końca przekonany czy wszystkim by się to spodobało... oczami wyobrazni widzę taki mały stosik dymiących zwłok w lochach forum...;]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

greddy, omori, lanseri, szpaneri...

Admin 2005/03/24 00:29 #22505

nowa klasa, nowa klasa, jak w grach RPG :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

Admin 2005/03/24 09:18 #22543

Wszystko jest oczywiście do zrobienia, pytanie tylko jak głęboko załoga ingeruje w mechanizmy forum. Rozumiem na przykład niechęć do modyfikowania kodu. A są takie fora, gdzie po osiągnięciu odpowiedniej rangi użytkownik może sobie wybrać tytuł sam.


Pomysł: Pewnym antidotum na nabijactwo postów mogłoby być wprowadzenie takich tytułów jak: nudziarz, gaduła, mękoła, pleciuga, grafoman.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)

Admin 2005/03/24 09:29 #22545

U nas na forum mamy ostrzezenia za gadulstwo. Za piec ostrzezen od admina jest blok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam. Sebastian Dudek
"If at first the idea is not absurd, then there is no hope for it."
Albert Einstein

Admin 2005/03/24 09:35 #22548

To znaczy gdzie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)

Admin 2005/03/24 10:00 #22553

Hmm nie wiem czy mogę powiedzeć .... a jest taki mały zakon (klan) grający sobie w grę w sieci pt. JEDI KNIGHT: JEDI ACADEMY i oparty jest na realich swiata Dragonlance - i jest forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam. Sebastian Dudek
"If at first the idea is not absurd, then there is no hope for it."
Albert Einstein

Admin 2005/03/24 13:55 #22641

Dobrze, że ktos dba o Wasze forum, tylko ciekaw jestem jak admin wytycza tych, którzy według niego zaśmiecają stronkę? Według mnie to wcale nie jest łatwe zadanie. Na jednym z for dotyczących sprzętu komputerowego zadałem pytanie. Oczywiście wcześniej szukając, czy przypadkiem nie będę powielał tego pytania. Znalazłem temat podobny, jednak nie wyjaśniający mojego problemu. Więc założyłem nowy wątek i zadałem sam pytanie. Oczywiście następnego dnia mój wątek został zablokowany, a ja dostałem op....ol od admina za nieuważne czytanie forum. Oczywiście admin wspaniałomyślnie wkleił też adres tematu podobnego, tego który wcześniej znalazłem, twierdząc, że tam jest wszystko wyjaśnione. Oczywiście wielkie G... mi to pomogło, bo temat był tylko podobny. Ale admin sobie zaszalał i mnie opierniczyl, a wątek zablokował.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Gdzieś to stwierdzenie kiedyś przeczytałem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Admin 2005/03/24 14:44 #22652

Hmmm.... to jakis pajac ten admin. Ja jestem akurat adminem na tamtym forum (przynajmniej jednym z 3) i ostrzezenia dostaje sie za posty typu, - A nabije se posta, albo za obrazanie innych forumowiczow (oczywiscie do bana wlacznie), albo za pisanie nie na temat (uporczywe), lub za gadanie z samym soba. To moje kryteria oceniania. Natomiast jak ktos zadaje kolejne pytanie, ktore juz dajmy na to bylo omawiane, to forumowicze nasi sami przekierowuja danego delikwenta dalej i nie ma sprawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam. Sebastian Dudek
"If at first the idea is not absurd, then there is no hope for it."
Albert Einstein

Admin 2005/03/24 15:04 #22659

A, czyli masz zasady jasne i uczciwe. Nie odstawiasz wielkiego - one admin show. W pierwszym odruchu też pomyślałem, że gość pajacuje i napiszę do niego e - maila. Ale nie napisałem, bo nie chciałem wdawać się w dyskusje z jedynym nieomylnym adminem na świecie. Tym bardziej, że trochę poczytałem za co gość opierniczał innych forumowiczów. Lubi się facet przyczepić i wykazać.Więc niech się dalej czepia, do momentu w którym ktoś mu podziękuje za współpracę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Admin 2005/03/24 15:17 #22660

Do użytkownika SAMBI:

Proszę o usunięcie z sygnaturki "banera" przenoszącego na inną stronę! Jest to niedozwolona reklama na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

greddy, omori, lanseri, szpaneri...

Admin 2005/03/24 15:20 #22662

Yes sir. Zrobione

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam. Sebastian Dudek
"If at first the idea is not absurd, then there is no hope for it."
Albert Einstein
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator