HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zgłoszenie do moderatora. 2008/02/14 09:41 #221559

  • Pablo1964
  • Pablo1964 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 967
Witam,
W dziale stereo znalazłem nowy temat utworzony przez Szanowną Redakcję: www.hi-fi.com.pl/phpbb_2_0_6/vie ... hp?t=11919
Temat zaraz po utworzeniu został zamknięty, więc nie ma możliwości umieszczenia jakiegokolwiek komentarza. Dlatego chciałem dodać parę słów od siebie w tym miejscu.

Domyślam się, że powodem powstania tego postu była personalna awantura kilku naszych Kolegów w dziale Kino domowe. Jej echa pozostały, niestety, w niemal każdym wątku tegoż działu. Kilku uczestników dostało ostrzeżenia, a jakże. Efekt? Niesmak, obniżenie poziomu forum, niechęć do kontynuacji rozpoczętych tematów, gdyż nie ma już w nich miejsca na merytoryczne porady, można tylko przeczytać, kto jest głupi i inne bzdury, które poza uczestnikami kłótni nie zainteresują raczej nikogo. Zwracałem Kolegom uwagę, by przenieśli przedszkole na PW, bezskutecznie. Większość idiotycznych postów została przez czytelników zgłoszona do moderatora, sam też zgłosiłem kilka. I cóż mamy dziś? Wszystkie pozostały, kto nie wierzy, niech zajrzy, uprzedzam jednak, że szkoda czasu. A komentarz Redakcji - jest nim powyższy post. Usunięcie kilkunastu personalnych "wycieczek" przywróciłoby merytoryczną wartość wielu tematom - cóż, nie ma na to czasu, gdyż, jak pisze Redakcja, nikt nikomu nie groził pobiciem. Tylko czy dla nowych użytkowników dobrą reklamą naszego Forum jest to, że jeszcze na nim nie biją? Poddaję to Szanownej Redakcji pod rozwagę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam

Zgłoszenie do moderatora. 2008/02/14 10:42 #221571

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampli sony,jamo s606 5.0,sub absolute D8,PC,projektor epson tw600,ekran 2.3m

Zgłoszenie do moderatora. 2008/02/17 14:50 #222534

che che paranoja

były 2 wątki o spadających obiektach (z cyklu turbokaczodopierdolcewy)

zgłosiłem że to polityczne

i jeden znik! jako sen jakiś..

może temu, żem się ośmielił powiedzieć, że polityka równych i równiejszych politwątków jest bucowata jak popielniczki (tak tak blackie wciąż te same)

z PIS dą w środku gipsowOM :)

ale gówny wątek (sorry za literówki, ach ten brak EDIT..) o spadających obiektach jest równiejszy niż ten poboczny

(zrobię se kopię tego postu jakby za szybko "znik")

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator