HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/10 10:27 #412621

Nie da się normalnie pisać postów, ani prowadzić dyskusji w shoutboxie. Cały czas system wywala użytkowników. Posty najlepiej po napisaniu zaznaczyć ctrl+a i skopiować ctrl+c i potem logować się po kilka razy, wklejać to co sie napisało i modlić się, żeby za którymś tam z kolei razie system "zaskoczył" i poprawnie wszystko zapisał.
Klikanie w posty w rubryce "najnowsze posty" potrafi wywalić na nieistniejącą stronę, trzeba się cofać.

Ktoś tu do cholery w ogóle dba o takie rzeczy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/10 11:16 #412625

fragment dyskusji z szałtboksa. Coś w tej sprawie da się zrobić ?

11:06-- John 1.5 V: Feler nr 2 - po zalogowaniu się przez ten wysuwający się panelik u góry przerzuca mnie na główną stronę portalu, a na mój gust powinienem pozostać nadal tej samej stronie.
11:06-- John 1.5 V: Feler nr 3 - podwójne logowania
11:11-- Edgar: Wpisz to w jakimś wątku technicznym, tu nikt tego nie przeczyta.
11:12-- John 1.5 V: Feler nr 4 - będąc zalogowanym, zdarza się, że nie widać wpisów ostatniej strony
11:14-- John 1.5 V: Feler nr 5 - są "problmy ze stabilnością" zalogowania w otwartych kilku zakładkach. Kiedyś mogłem mieć otwartych nawet z 15 i w każdej mogłem jako zalogowany pisać, edytować - a teraz ? Nawet na jednej potrafi mnie wywalić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/10 13:19 #412633

Siejącym defetyzm mówimy stanowcze nie!

Panowie, nic się nie wywala, wszystko pracuje stabilnie. Macie problem u siebie.


Żartowałem, ale i tak tracicie nerwy niepotrzebnie. Lepiej zrobić zapas dobrej muzyki bo święta za pasem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/11 10:34 #412682

Ciekawe, że "takie sytuacje" dzieją mi się z dwóch różnych komputerów podpiętych do dwóch różnych sieci, choć działających jednakowoż na xp i foxie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/14 17:59 #412779

I uwolnić Micha, przepraszam - Donamicha (Donmichu'a?) ;)

Tzn awatara mu uwolnić!

Widzisz Plikusie do czego prowadzi wymuszony (redom się pewnie fejs-zbuka zachciało) postęp technologiczny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/27 20:25 #413338

Raz, raz, raz.

Raz, raz - próba mikrofonu.

Kiedy szanowna redAKCJO uruchomicie Donmichu'a?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/27 21:28 #413344

Ja to forum odpuszczam. Będę zaglądał od czasu do czasu, ale rzadko, w zasadzie z sentymentu, ewentualnie by spojrzeć na najciekawsze wątki.

Nowa odsłona ma tyle wad technicznych, na dodatek jest słaba wizualnie i jest niedopracowana, że w zasadzie nie chce mi się przez to wszystko przebijać.

Życzę forum jak najlepiej i mam nadzieje, że właściciel forum nie obudzi się zbyt późno...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/27 22:24 #413348

Postemp to zuuuuooo :)

Zentaurze, najciekawsze wątki? Raptem trzy, piwo, humor i dupy. I płyta co ją ostatnio słuchałem. To cztery. Cztery najciekawsze wątki piwo, humor dupy i płyty. I teledyski. To pięć. Pięć najciekawszych wątków....


To już 14 lat od śmierci Beksy. Fak, zrobiłem się sentymentalny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/28 00:09 #413350

14 lat? Cholera... Ten czas to jednak zapierdziela.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/28 00:15 #413351

Smykusie , wszytko się kundli => najlepszy przykład to audiofreakowo , forum na które w wyniku veta jakiegoś srającego marmurem lalusia nie zostałeś zaproszony pomimo propozycji popartej niejednym głosem. Teraz , kiedy z freakowa zrobiło się audiostereo bis za sprawą elit zaimportowanych z sąsiedniego jak najbardziej godnych członkostwa w czasach kiedy to forum było zamknięte już można się luzem zarejestrować i...bardzo dobrze bo sztuczne utrzymywanie elitarnego charakteru tego miejsca było żałosne i kuriozalne. W tym kontekście nasze Forum to Wersal bo pomimo wszelkich przeciwności nie jest źle , takie jest przynajmniej moje zdanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/28 10:24 #413358

Patrick napisał: Smykusie , wszytko się kundli => najlepszy przykład to audiofreakowo , forum na które w wyniku veta jakiegoś srającego marmurem lalusia nie zostałeś zaproszony pomimo propozycji popartej niejednym głosem. Teraz , kiedy z freakowa zrobiło się audiostereo bis za sprawą elit zaimportowanych z sąsiedniego jak najbardziej godnych członkostwa w czasach kiedy to forum było zamknięte już można się luzem zarejestrować i...bardzo dobrze bo sztuczne utrzymywanie elitarnego charakteru tego miejsca było żałosne i kuriozalne. W tym kontekście nasze Forum to Wersal bo pomimo wszelkich przeciwności nie jest źle , takie jest przynajmniej moje zdanie.


Jak to?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/28 10:35 #413360

Znaczy że co , że każdy już może? a może bo koniec podziemia => i tak był już czas że na AF zaglądało 10x więcej ludzi niż było zarejestrowanych dzięki uprzejmości kolegów więc po co robić cyrk z zaproszeniami , weryfikacją (jak pomimo niej było AS-owo :side: ) i całą reszta atrakcji. Moim zdaniem Robert jako nowy właściciel AF postąpił właściwie otworzył i tak już otwarte w praktyce forum i zerwał z udawaniem elitarnego miejsca , które już dawno elitarnym nie było.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/28 10:41 #413361

Nie, nie, nie. Plikus był zaproszony. A czy jest teraz otwarte czy nie, to nie wiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/28 10:45 #413362

Jestem zarejestrowany na AF. I to od dłuższego czasu. Ale jakoś tak... A historię odmowy pamiętam. Głupia sprawa wyszła. Ale... ani mnie to ziębi, ani grzeje. Coś ciekawego ostatnio na AF? :)

Heh, nawet hasła nie zapomniałem. Ostatnia wizyta 15 listopada 2011 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
Ostatnia edycja: przez smykus_starszy.

Może wreszcie ktoś tu doprowadzi to forum do porządku? 2013/12/28 10:50 #413363

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Smykus o ile pamiętam był na AF.
Ja jeszcze tam zaglądam, poczytać wybrane wpisy, pisać od dawna mi się nie chce, skutecznie do tego zniechęca trzech zmierzłych "naukowców" (b..., C..., Z...), którzy w poszukiwaniu naukowych źródeł i dowodów każdy wpis analizować by chcieli w zdefiniowaniu "właściwej liczby diabłów na ostrzu igły". Nie każdy ma cierpliwość, wytrwałość i poczucie humoru (T...) który np. przez dwie strony zmaga się z nimi o "naukową prawdę" anegdoty o trzmielu :woohoo:
Przy nowych, otwartych zasadach rejestracji, myślę że ci sami "ponurzy żniwiarze" skutecznie zniechęcą nowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator