HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/04/03 18:45 #390279

Gdyby ktos, cos z priwamizechcial podzialac, to Iro wiejak dochodza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/05/05 21:14 #391803

dzial PC Audio zmiencie na Computer Audio, przebudujcie uklad graficzny strony, przestancie napedzac strone za pomoca forum, bo za chwile Google z tym skonczy, rotujcie i recyklujcie tresci z printu, stworzcie nowoczesna grafike - prosta, przejrzysta, wyrazna, z duzymi literkami i duzymi zdjeciami, itd, itp:-))) zainwestujcie w to pare zlotych, a... nie bedziecie mieli z tego nic! lepiej poprawcie print, a siec wykorzystajcie do promocji. inaczej nic z tego nie bedzie.

wasz oddany majo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/05/31 23:09 #392603

Konkurencja nie pyta tylko działa. Przyjemnie tam wchodzić, żeby poczytać newsy sprzętowe i muzyczne. Widać, że się po prostu tam komuś chce i tyle na temat.


ulubionykiosk.pl/demo/3-audio

Da się?

Poza tym możliwość zobaczenia "miszcza" na trzeciej stronie - bezcenne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/06/01 07:37 #392609

piotrus napisał: ... możliwość zobaczenia "miszcza" na trzeciej stronie - bezcenne.


"Miszcz" wygląda jak "Dama z gronostajem" (a raczej bez gronostaja :wink: ). Bez dwóch zdań!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/15 23:27 #401889

Panie Macieju , tak sobie mysle (czasami mi sie zdarza :lol: ) moze by tak na nowym forum stworzyc zakladke "Vintage & Classic Audio". Chetnie nad tym popracuje...nawet spolecznie :-D Chociaz moze "pojde w slady" Fr@ntz'a i przejde na profesjonalizm :idea: => jedno moge gwarantowac => bajek nie bede pisal ale chyba nie bede musial bo dystrybutorzy do tego nic juz nie maja :wink: Co Pan na to?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/15 23:29 #401890

Fajny pomysł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/15 23:35 #401891

Jestem za!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/15 23:42 #401892

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347

Patrick napisał: Panie Macieju , tak sobie mysle (czasami mi sie zdarza :lol: ) moze by tak na nowym forum stworzyc zakladke "Vintage & Classic Audio". Chetnie nad tym popracuje...nawet spolecznie :-D Chociaz moze "pojde w slady" Fr@ntz'a i przejde na profesjonalizm :idea: => jedno moge gwarantowac => bajek nie bede pisal ale chyba nie bede musial bo dystrybutorzy do tego nic juz nie maja :wink: Co Pan na to?


Stworzyć zakładke, to sekunda i żadna robota. Tylko pytanie - czy jest potrzebna i czy ludzie będą chcieli jej własnie.
Tytuł wydaje mi sie poza tym za bardzo "zagraniczny", nadęty i odstraszający (nie zasugeruję mojego, bo "stare graty" sie pewnie Wam nie spodobaja, ale proszę o propozycje, wymyslicie to lepiej ode mnie).
Zakładkę mogę zrobić, nawet na próbę, bo jak nie wyjdzie, to sie z automatu przerzuci tematy do stereo i z głowy.
Podoba mi sie mimo to ten pomysł, i jeżeli nazwa zakładki będezie po polsku, komunikatywnie i zachęcająco, to zrobię, a po 4 miesiącach się zastanowimy (razem), czy trzymać, czy migrować do stereo.
Tak samo można stworzyć zakładkę "hi-end", ale jak na razie sie wstrzymujemy, bo tak się jakoś porobiło, że każde trochę lepsze stereo to dzis hi-end i pewnie Was krew zaleje, jak zobaczycie tam pytanie o system Exposure, albo Creeka za 10 kafli (na szczęście bez kolumn, ale za to z tunerem i kablami). Wypada poczekać na lepsze czasy. A może nie mam racji? To, jak najbardziej, tez zakładam.
A więc "sprzęt używany/klasyki"? Wymyslcie coś lepszego, pliz. Bo nie mam weny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/16 00:11 #401893

"Stare graty" jest OK. Poważnie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/16 00:43 #401895

Maciej Stryjecki napisał: Stworzyć zakładke, to sekunda i żadna robota. Tylko pytanie - czy jest potrzebna i czy ludzie będą chcieli jej własnie.
.


Nie wiem jak inni, ale ja chce :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/16 00:58 #401896

"Klasyki" jest OK :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/16 01:02 #401897

kermit napisał: Podobnie jak na AS bylo kiedys wprowdzic okres karencji na 2 tygodnie od rejestracji nowego uzytkownika zanim bedzie mogl sie ze swoja tworczoscia wynurzyc


Kontrowersyjne. Teoretycznie ma sens, ale na 10 nowych użytkowników znajdzie się kilku, którzy będą chcieli się czegoś nauczyć. Jak nie będą mogli napisać - w końcu zrobić coś co jest istotą forum, pójdą gdzie indziej. No chyba, że o to chodzi. By byli sami "starzy" użytkownicy.

Na tej samej zasadzie ja zrezygnowałem ze starego audiostereo na które trafiłem najpierw i wylądowałem tutaj (nie mówię, że mój udział tutaj był/jest jakoś wartościowy, ale w miarę szybko przestałem spamować wątkami o wieżach). A trafiłem tutaj bo traktowałem te 2 tygodnie jako a) coś uwłaczającego i b) nie mający sensu pomysł w momencie kiedy trzeba przejrzeć całe forum, często chaotyczne.

Ten pomysł miałby większy sens, jeśli nowy użytkownik wiedziałby które wątki ma przejrzeć. I tu dochodzimy do starego pomysłu: stworzenie zakładek z najczęściej zadawanymi pytaniami (akustyka, tania elektronika itp) do których delikwenta by się odsyłało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Zmiany w serwisie www - propozycje 2012/12/16 01:06 #401898

Howk! :wink:

FAQ na poczatek z podstawami zasad gry a jak nie zadziala na swierzaka to Fuck 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Zmiany w serwisie www - propozycje 2013/01/04 19:28 #403798

Szanowna Redakcjo, czy nie możecie/umiecie powiększyć?
50? Cóż to za rozmiar?
Dlaczego muszę kasować wiadomości prywatne od userów, których opinie cenię lub których, po prostu lubię?
50 to za mało. Stanowczo za mało!
Proszę mi powiększyć! :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany w serwisie www - propozycje 2013/01/04 20:37 #403808

A tam nie jest 3x50?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator