HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/07/25 19:54 #448939

Witam. Szukam słuchawek dousznych przewodowych. Muszą mieć bardzo dobrą jakość dźwięku, muszą posiadać pilot na kablu z opcją podgłaśniania i ściszania głośności muzyki, muszą mieć dodatkowe końcówki (ślimaki) o różnych wielkościach i muszą być wytrzymałe. Jeśli nie wiesz czy są wytrzymałe, to też proszę abyś podał ich nazwę. Jeśli posiadają również przycisk odbierania rozmów telefonicznych z mikrofonem, to dobrze ale nie jest to dla mnie wymagane. Fajnie byłoby gdyby dobrze tłumiły hałas z zewnątrz. Nie zależy mi na tym żeby miały mocny bas, ponieważ nie mam wielu piosenek hip hopowych i nie lubię mocnego basu. Cena może trochę przewyższyć 200 zł. Będę używać ich podczas chodzenia, jazdy rowerem oraz podczas pracy. Nie chcę bezprzewodowych, ponieważ nie chcę po słuchaniu w pracy, żeby mi się rozładowały i po pracy nie mógł bym od razu z nich korzystać bez ładowania. Poprzednio miałem słuchawki Beyerdynamic Byron za 170 zł, przez ponad 2 lata. Były idealne, ale zaczynają się psuć i nigdzie w necie nie da się już ich kupić. Chyba dlatego że produkują teraz model bezprzewodowy. W ogóle się nie znam na słuchawkach. Czy warto kupić słuchawki Beyerdynamic Soul Byrd za 245 zł? Są dla mnie trochę drogie, a wiem że po jakimś czasie się i tak zepsują, chociaż zawsze dbam o słuchawki. Jakie słuchawki wg was byłyby najlepsze do moich wymagań?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/07/26 08:36 #448940

zapytaj lepiej na forum słuchawkowym:
forum.mp3store.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/07/26 16:24 #448943

Zapytałem, ale nikt jeszcze nie odpisał. Źle napisałem, chodziło mi o słuchawki dokanałowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/07/27 16:11 #448945

JBL T210 Z MIKROFONEM
JBL Endurance RUN
Snab Overtone EP-101M v3
Zero Audio ZH-DX200-CT Carbo Tenore
Marshall Mode EQ
Pioneer SE-CH5T-S - 8

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/07/30 18:56 #448979

Dzięki za odpowiedź. Zdecydowałem teraz że kupię lepszej jakości droższe słuchawki. Proszę podaj nazwę najlepszych wg Ciebie słuchawek dokanałowych z odczepianym okablowaniem, do max 800 zł. I żeby był gdzieś dostępny do kupienia dodatkowy kabel z regulacją głośności (żebym mógł dokupić jak się zepsuje). Nazwę jednych słuchawek lub więcej. Reszta moich wymagań pozostaje bez zmian. Moje najważniejsze wymaganie to jakość dźwięku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mati.Bocian_92.

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/07/31 10:41 #448980

Tańsze lecz warto się nimi zainteresować Zero Audio ZH-DX200-CT Carbo Tenore

Jeśli chcesz słuchać muzyki w całkowitej ciszy, bez przeszkadzających odgłosów z zewnątrz, to Phiaton PS202NC około 250 zł i wyposażone są w technologię aktywnej redukcji hałasu (ANC).Dość wysoka głośność i moc, spora porcja szczegółów, eleganckie, zbalansowane brzmienie, dobra dynamika, czystość i rewelacyjna separacja.

RHA MA750 Jasne słuchawki niecałe 400 zł. Dla wymagających.

FiiO FH1-hybrydowe,10 mm tytanowy przetwornik membranowy ze zbalansowanym armaturowym przetwornikiem cenionej marki Knowles, oznaczonym numerem 33518. ok 400zł

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation hit wśród muzyków na całym świecie.
Mee Audio MX1 , MX2 lecz podaję jako ciekawostkę
Podałem w tej niższej cenie ponieważ wychodzę z założenie iż lepiej kupić w cenie 800 zł dwie pary innych producentów niż jedną , w dodatku 400zł to już przerost formy nad treścią lecz to moje zdanie i podejście do wartości finansowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/07/31 15:32 #448982

Zero Audio ZH-DX200-CT Carbo Tenore, Phiaton PS202NC i RHA MA750 nie mają odczepianego okablowania. FiiO FH1 mi się podobają. Które są wg Ciebie lepsze w jakości dźwięku: FiiO FH1, MEE Audio M6 PRO 2nd Generation czy FiiO F9? Nie mówię że masz wiedzieć o każdym, ale może znasz któreś z tych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mati.Bocian_92.

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/07/31 18:07 #448985

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation miałem ok. roku obecnie użytkuje je syn , mnie obecnie są zbędne .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 200 zł 2020/10/29 15:56 #449414

Dzięki wszystkim za pomoc. Kupiłem słuchawki Tin P1 , Ten kabel , kabel OTG i wzmacniacz . Niestety mój telefon LG Leon nie działa z kablem OTG, ale jak kiedyś będę miał inny telefon, to będzie działać. Dźwięk jest o wiele lepszy niż miałem w poprzednich słuchawkach i głos z mikrofonu jest dobrej jakości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator