HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki SONY WF1000m3B 2020/04/29 12:47 #448590

Potrzebuję porady odnośnie słuchawek dokanałowych całkowicie bezprzewodowych. Wkrótce planuję zakup i dużo przeglądam stron www i opinii. Na chwilę obecną wybrałem jedyne, które spełniają moje oczekiwania ze względu na funkcję osłabiania hałasów. Są to SONY WF1000XM3 - Noise Cancelling działa w nich kapitalnie dzięki procesorowi QN1e. Ogromnym plusem jest też to, że sygnał BT jest przesyłany równocześnie do kanału lewego i prawego, dzięki temu nie ma opóźnień w dialogach przy oglądaniu filmów. Na plus wykonanie, czas pracy na baterii do 32h bez włączonego NC i wykrywanie sposobu noszenia: rodzaju aktywności. Wspólpracują z Google Assistant i zgodne z aplikacją SONY Headhones Connect. Co sądzicie?

www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluc...e3d22ce6b3acf2c582b6

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki SONY WF1000m3B 2020/04/29 13:26 #448591

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Zatwierdzam ten temat, ale obserwuje ostatnio wiele podobnych, dotyczących Sony. Oczywiście, to może być przypadek. Tutaj, jak i w komentarzach, gdzie stanowi to 50% ruchu. Wobec tego, jeżeli to dzieło jakiejś agencji PR obsługującej Sony, albo inna forma "marketingu", to przedstawię mój skromy punkt widzenia. Wiem, że Sony to uznana marka ze wspaniałą historią. Wiem też, że ostatnio boryka się z problemami i rozumiem poszukiwanie nowych form dotarcia do klienta. Ale też wiem, że Sony zawsze stawiało na prestiż, nawet wtedy, gdy niekoniecznie znajdowało to odzwiezciedlenie w jakości produktów. Tak czy owak firma Sony powinna dbać o prestiż również w formach komunikacji z rynkiem i mediami, a metoda "siania" na forach internetowych polegająca na "niby-poradzie", gdzie najpierw produkt jest przedstawiany jako wybitny, a potem "co myslicie" jest naiwna i większość myslących ludzi odbierze ją z politowaniem. A chyba nie o to chodzi w budowaniu wizerunku marki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
Ostatnia edycja: przez Maciej Stryjecki.

Słuchawki SONY WF1000m3B 2020/04/29 16:00 #448595

sądzę, że warto by je jeszcze porównać z sennheiser true wireless momentum 2,
senki sa mniejsze i podobno lepiej grają - taką opinię słyszałem/czytałem,
choć są też tacy co zachwalają wyrób samsunga (akg;)) a niektórzy po nim jadą,
najlepiej włąsnym uszą zaufać - niestety ciężko będzie teraz posłuchać jak grają (zrobić porównaie), i przymierzyć - przymiarka może być ważna, sony są dosyć spore nie każdemu moze to pasować.

Są jeszcze Bose SoundSport Free i Jaybird Vista i.... jeszcze kilka innych mocno firmowych, i trochę "taniej" chińszczyzny.

tutaj ktoś zajmuje się hobbystycznie kupowaniem i testowaniem tego typu słuchawek: www.scarbir.com/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki SONY WF1000m3B 2020/04/29 16:33 #448596

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
A ja nie sądzę, żeby autor wątku odpowiedział. :)
Wpadł, na(z)robił swoje i wykonał plan product managera.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Słuchawki SONY WF1000m3B 2020/04/29 19:03 #448597

Nie wiem jak na innych ale na mnie takie (czyli nachalne i bez finezji) reklamy działają odpychająco. Wiem już jakich słuchawek dousznych nie kupię, nawet gdybym jakichś szukał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki SONY WF1000m3B 2020/04/30 22:20 #448600

Zwłaszcza w świetle tego jak wiele na rynku jest naprawdę porządnych, świetnych i poważny marek i modeli. Firma na "eS" na rynku słuchawek jest w sumie nikomu niepotrzebna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator