HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki BT 2020/03/30 10:18 #448436

Witam
Ostatnie wydarzenia z epidemią zmusiły mnie do zakupu słuchawek BT ze względu na mobilność i wygodę (brak kabla).
Słuchawki będą pracowały z Tabletem Apple oraz smartfonem Note 10.
W 80% słucham muzyki z YouTube i Spotify, fajnie jakby miały mikrofon do rozmów tel.
Obecnie użytkuje Focal spirit one i nie mam zastrzeżeń do jakości słuchanej muzyki jak i wygody uzytkowania, dlatego fajnie jak bym kupił coś podobnego lub lepszego ale po BT.
Budżet do 1000 zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki BT 2020/03/30 17:37 #448438

niestety kiepski czas na zakup słuchawek, szczególnie BT.

słuchawki BT w podobnej cenie co "zwykłe" IMO zaoferują gorszą jakość dźwięku do w cenie trzeba jeszcze dołożyć do kompletu trochę elektroniki i baterię.
(pomijam ograniczenia jakości dźwieku spowodowane możliwościami technologi BT jako (uwaga kontrowersja ->) pomijalne dla 99% ludzi)

Słuchawki BT to zamknięta całość, nie ma przy nich możliwości poprawienia dźwięku poprzez sparowanie z innym źródłem, innym sposobem połączenia (zbalansowane) itp..
Jak grają, tak grają, i tak będą grać. Wypadało by ich posłuchać przed zakupem, a teraz nie da rady i dlatego kiepski czas na zakup.
Z drugiej strony to bardzo fajny wybór, słuchawki BT, kupuję słuchawki o takim sposobie grania jaki mi odpowiada i mam w nosie DACe, wzmacniacze itp.. będę się nimi cieszył dopóki się nie zepsują (czy padnie bateria).

Słuchawki to też wygoda, nie każdemu wszystko na głowie leży, i dlatego warto przymierzyć.

BTW: na pewno nie chcesz dołożyć do Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki BT 2020/03/30 18:34 #448439

Jak trzeba to dołożę.
Poczytam o tych Sennheiser.
Doczytałem, że można uzywać jako BT lub po kablu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alpin.

Re:Słuchawki BT 2020/03/31 05:57 #448440

Czytanie opisów ma się nijak do odsłuchu...
Kupowanie słuchawek w ciemno to nie jest dobry pomysł, bo jak będzie za dużo/mało basu albo za bardzo wysunięta/wycofana średnica a może lubisz więcej powietrza....
Mogą też być po prostu niewygodne.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator