HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki nauszne do 1000zł na Bluetooth 2019/06/02 14:22 #446739

Witam, planuję zakupić słuchawki nauszne do użytku codziennego (w domu na przewodzie do komputera na zewnątrz na Bluetooth do smartfona) i zależy mi żeby za takie pieniądze jakość była jak najlepsza znalazłem słuchawki Bang & Olufsen BEOPLAY H4, trochę później jednak natknąłem się na wiele słuchawek o podobnej lub niższej cenie które oprócz dobrej jakości dźwięku mają system ANC którego Bangi nie mają a jednak uważam to za znaczny plus, i tym sposobem wpadłem na PIONEER SE-MS9BN (które na dodatek wspierają Google Assistant co jest kolejnym plusem) oraz AKG N60NC BT, jako że bazuje na suchych informacjach z internetu proszę o pomoc z doborem odpowiedniego sprzętu wśród wymienionych słuchawek ale też jestem otwarty na propozycję, dodam że słucham głównie muzyki z gatunku rock i metal ale zdarza sie też słuchać muzyki elektronicznej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki nauszne do 1000zł na Bluetooth 2019/06/03 18:26 #446746

a nie masz koło siebie takiego sklepu:
mp3store.pl/nasze-sklepy
zawsze warto samemu posłuchać i przymierzyć, słuchawki to nie tylko dźwięk, to też wygoda noszenia,
zadzwonić, umówić się na konkretny dzień, mogą przygotować coś na odsłuchy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki nauszne do 1000zł na Bluetooth 2019/06/03 21:56 #446748

wdehe napisał: a nie masz koło siebie takiego sklepu:
mp3store.pl/nasze-sklepy
zawsze warto samemu posłuchać i przymierzyć, słuchawki to nie tylko dźwięk, to też wygoda noszenia,
zadzwonić, umówić się na konkretny dzień, mogą przygotować coś na odsłuchy


Niestety najbliżej do lepszego sklepu mam około 100km, byłem dzisiaj w kilku sklepach ale niestety jedyne co dorwałem to Bose QC 35 II i Sony WH-1000XM3, ale dało mi to dużo bo mam punkt odniesienia, i te i te mają bardzo dobre opinie w internecie ale dużo bardziej mi przypadły do gusty Bose, na dodatek znalazłem jeszcze w internecie Sennheiser PXC 550 które również mają dobre opinie, czasem gorsze od Bose czasem lepsze ale też są 200zł tańsze od nich, i teraz chyba doszedłem do końca poszukiwań i ostatecznego pytania, czy warto dołożyć 200zł do Bose?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator