HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wzmacniacz słuchawkowy BT do miniwieży - dobry pomysł? 2018/10/12 12:06 #444828

Dzień dobry.
Mam miniwieżę i wpadłem na pomysł podłączenia jej do telefonu. Wieża ma wejście cinch. Kupiłem kabelek mini-jack-->cinch, podłączyłem telefon i działa ale cicho. wpadłem na pomysł kupienia wzmacniacza słuchawkowego z bluetoothem, żeby bezprzewodowo łączyć telefon z miniwieżą. Czy takie coś wypali? Będzie głośniej jeśli do wieży podepnę wzmacniacz typowo słuchawkowy? Np. FiiO BTR-1? Czy lepiej kupić coś innego z BT? Zależy mi na małych rozmiarach aby schować ustrojstwo za wieżyczką, a poza tym pomyślałem, że taki wzmacniacz się przyda też do słuchawek na wypady w teren.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wzmacniacz słuchawkowy BT do miniwieży - dobry pomysł? 2018/10/12 13:58 #444832

Cudujesz , tematów z podłączeniem BT było wiele (szukać się nie chce?) allegro.pl/odbiornik-muzyczny-bluetooth-...4-1-i7105974815.html
a jak chcesz podłączyc ten fiio z miniwieżą znowu przez słabiutkie wyjście słuchawkowe ?
już bardziej widział bym coś takiego allegro.pl/wzmacniacz-sluchawkowy-astell...-bt-i6879403014.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wzmacniacz słuchawkowy BT do miniwieży - dobry pomysł? 2018/10/12 16:07 #444833

Nie rozumiem,
Chcesz muzę z telefonu odtwarzać na wieży tak?

To kupujesz albo
- Chromecast audio
- Yamaha muciccast adapter
- jakikolwiek odbiornik bluetooth z wyjściem akceptowalnym przez wieże

Albo wymieniasz telefon na taki który głośno gra, spoza Europy, te w unii mają limitowaną głośność

Po co do tego wzmacniacz słuchawkowy ...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wzmacniacz słuchawkowy BT do miniwieży - dobry pomysł? 2018/10/12 16:56 #444837

wdehe,, kolega ma już ''odtwarzacz'' telefon muzyczny na cudownej ''kości'' :cheer: wiec po co drugi ,najnowszy chłyt martekingowy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Wzmacniacz słuchawkowy BT do miniwieży - dobry pomysł? 2018/10/13 07:22 #444846

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator