HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki BT+ANC do 2000 zł 2018/07/31 22:22 #444248

Witam,
Planuje zakup słuchawek Bluetooth z noise canceling do 2000 zł. Słuchawek będę używał do słuchania muzyki z youtube oraz lokalnych repozytoriów mp3 z smartfona. Testowałem wiele słuchawek ale nie znam się na markach innych niż pospolite sony, B&O itd. Może polecicie coś innego?
Odtwarzacz muzyki:
LG v30 - Android 8, Bluetooth
Testowane słuchawki:
ATH-ANC700BT
Sony WH1000XM2
Sony on ear 2
B&O H9i (Testowane na iphone - najbardziej odpowiadały mi co do wygody, dźwięk tez mi się podobał ale obsługują tylko kodek acc bez aptx, nie wiem czy różnica na androidze będzie duża.)
B&W PX ( dźwięk super natomiast wygoda jak dla mnie jest po prostu słaba w tych słuchawkach. Jakby połączyć dźwięk z PX oraz wygodę sony B&O H9i to dla mnie były by idealne :D)
Otoczenie do odsluchu:
komunikacja miejska
dom
samolot
Preferencje:
1. Komfort
2. Dźwięk
3. Wykonanie
Do zestawienia dochodzą jeszcze słuchawki PSB M4U 8 
Czy warto zmienić źródło dźwięku na jakiś dedykowany odtwarzacz jak FiiO ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki BT+ANC do 2000 zł 2018/08/01 12:03 #444253

Zauważyłem dziś rano ze słuchawki z 2016 r. Definitive Technology Symphony 1 sa na promocji za 199 dolarow. Nie miałem przyjemności ich testować osobiście. Może ktoś je polecić w 2018 roku na tle wymienionej wyżej konkurencji?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Słuchawki BT+ANC do 2000 zł 2018/08/05 12:06 #444268

Lg v30 ma wyjście na słuchawki, nie potrzeba do niego słuchawek bt.

Zawsze pisali że najlepiej tłumią słuchawki Bose quitecomfort, ale i tak grają gorzej niż zwykle, bez noise cancelling I na kablu.
Ten v30 ma dodatkowy układ wzmacniacza wspomagający słuchawki wysokoomowe.
Szczegóły znajdziesz na mp3store forum, tak są maniacy słuchawek

Imo nie ma sensu kupować fiio do tramwaju.

Btw. Ostatnio w samolocie powiedzieli że nie wolno używać urządzeń by.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wdehe.

Re:Słuchawki BT+ANC do 2000 zł 2018/10/05 13:57 #444734

Jestem w posiadaniu słuchawek Bose QC25 od 4 lat i bose QC35 od ponad 2 lat. Mój odtwarzacz to Sony NWZ A15. Opinie o gorszym brzmieniu po BT są słuszne ale zauważalne jest to tylko w przypadku bezpośrednich testów porownawczych, przy długotwałym słuchaniu muzyki poprzez BT dźwięk nie męczy, wysokie tony są dość miękkie a bas schodzi nisko i jest szybki. Słuchawki nie obsługują kodeka aptx ale po sbc też grają naprawdę przyzwoicie. Co do ANC to pomimo tego że obie pary są oparte na tym samym procesorze to QC25 lepiej tłumią co nie znaczy że QC35 tłumią źle. Według mnie najlepsze w tym zakresie są QC15 które też użytkowałem przez prawie 5 lat. Jakość wykonania wszystkich słuchawek Bose jest bardzo wysoka, komfort użytkowania także. Akumulator w QC35 jest wystarczający. Słuchawek QC 35 używam głównie w autobusie w czasie naprawdę wielu długich podróży służbowych i długotrwałe słuchanie nie jest uciążliwe dla uszu w żadnym aspekcie. Odgłosy silnika słuchawki redukują bardzo dobrze. Obsługa jest bardzo intuicyjna, łączenie słuchawek z odtwarzaczem zwykle odbywa się u mnie poprzez NFC. Słuchawki posiadają zestaw głośnomówiący i pozwalają na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami co dla mnie też nie było bez znaczenia. Z niecierpliwością czekam na kolejny model słuchawek ANC od tego producenta. Napewno je kupię:-)

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Słuchawki BT+ANC do 2000 zł 2020/04/29 15:19 #448593

Producent poza najwyższej jakości dźwiękiem, skupił się również na wykonaniu słuchawek. Nosi się je bardzo wygodnie, a samo wykonanie od razu daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z produktem Premium. Inteligentne wygłuszenie Noice Canceling działa bardzo dobrze, nie słyszymy otoczenia a funkcja Quick Attention pozwala usłyszeć nam ważne komunikaty. Producent dodał również etui, także nie musimy martwić się o ich transportowanie tiny.pl/7ml1q

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki BT+ANC do 2000 zł 2020/04/29 15:49 #448594

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Obserwuje ostatnio wiele podobnych postów, dotyczących Sony. Oczywiście, to może być przypadek. Tutaj, jak i w komentarzach, gdzie stanowi to 50% ruchu. Wobec tego, jeżeli to dzieło jakiejś agencji PR obsługującej Sony, albo inna forma "marketingu", to przedstawię mój skromy punkt widzenia. Wiem, że Sony to uznana marka ze wspaniałą historią. Wiem też, że ostatnio boryka się z problemami i rozumiem poszukiwanie nowych form dotarcia do klienta. Ale też wiem, że Sony zawsze stawiało na prestiż, nawet wtedy, gdy niekoniecznie znajdowało to odzwiezciedlenie w jakości produktów. Tak czy owak firma Sony powinna dbać o prestiż również w formach komunikacji z rynkiem i mediami, a metoda "siania" na forach internetowych polegająca na "niby-poradzie", gdzie najpierw produkt jest przedstawiany jako wybitny (koniecznie link do sklepu, ciągle tego samego), a potem ewentualnie pada: "co myslicie" jest naiwna i większość myslących ludzi odbierze ją z politowaniem. A chyba nie o to chodzi w budowaniu wizerunku marki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
Ostatnia edycja: przez Maciej Stryjecki.

Słuchawki BT+ANC do 2000 zł 2020/04/30 00:21 #448598

Osobiście, mam bardzo dobre wspomnienia ze sluchawkami B&W PX. Teraz wszedł model PX7, którego słuchałem raz. Ale mam wrażenie, że jest jeszcze lepszy. Polecam Ci sprawdzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki BT+ANC do 2000 zł 2020/04/30 22:15 #448599

Dżentelmen1 - chyba nie załapałeś, ale chójnowi nie zależy na żadnej poradzie, ani opinii, zwłaszcza w odniesieniu do marek innych niż ta na eS. Wyciąga martwe wątki sprzed lat tylko po to aby wpierniczyć jakieś bździny oderwane od dyskusji i oczywiście link, ponieważ chodzi wyłącznie o kliknięcia za ilość których ma płacone, notowane przez Google Adwords. Tego typu wpis, skoro nie pojawił się w dziale - ogłoszenia komercyjne - powinien zostać skasowany, a twórca przy recydywie, której w sumie cały czas się dopuszcza, zablokowany na amen.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator