HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

b&o beoplay h9i 2018/07/04 12:46 #443989

Witam kupiłem słuchawki b&o beoplay h9i. Dzwiek fajny ale mam wrażenie,że grają za cicho ... Ma ktoś jakiś pomysł ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/04 14:40 #443992

W europie od jakiegoś czasu obowiązują normy ograniczenia głośności w sprzęcie przenośnym. Już kilka lat temu w takim prostym odtwarzaczyku jak Sansa Clip+ były dwa tryby - europejski, z ograniczoną głośnością oraz normalny, bez ograniczenia. Podejrzewam, że masz ten "europejski" tryb włączony na stałe. To są właśnie uroki słuchawek bezprzewodowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/04 17:47 #443995

Literka i (czyli improved) wskazuje, że model jest ulepszony względem H9 podobnie jest H8i .Podejrzewam ,że projektantem podobnie jak pozostałych modeli H jest Jacob Wagner , który zaprojektował też m in .subwoofer Beolab 19 w formie dwunastościanu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/05 10:07 #444003

Obawiam się, że literka "i" jest dodana tylko po to, żeby ludożerka mogła to skojarzyć z applem i dzieki temu podnieść prestiż choć dla mnie B&O ma go i tak więcej niż apple. Teraz "i" dodaje się do wszystkiego, nawet do symboli samochodów czy nazw systemów wspomagających coś tam w samochodach. Sensu to "nima" ale wygląda nowocześnie. Kiedys dodawało się tajemnicze "X", teraz nic nie znaczące "i". Czekam aż do bardziej wyszukanych produktów zaczniemy dodawać "ąę".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/05 15:51 #444010

czyli co ? zły zakup ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/05 16:14 #444011

Ps. Gdybym chcial coś kojarzonego z Applem to chyba wybrałbym beatsy ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/05 18:36 #444013

na kablu pod laptopem duzo mocnej ;D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/05 22:57 #444015

woytec85 napisał: czyli co ? zły zakup ?


Nie można powiedzieć żeby to był zły zakup .Bang Olufsen jest specyficzną firmą ,przez wielu nie rozumiana jest polityka cenowa tej firmy produkty B&O można znaleźć w limuzynach Audi a także w luksusowych hotelach np . Cafe Royal London czy D'angleterre Kopenhagen Oprócz dizajnu który zawsze był wyznacznikiem ich produktów zawarta jest tez nowoczesna technologia ,więc słuchawki które masz fajnie wyglądają ale też i fajnie grają jeżeli będziesz mieć okazję podłącz te słuchawki pod lepsze źródło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/06 08:02 #444016

Też bym nie powiedział, że zły, na pewno nieco przepłaciłeś bo B&O jest firma drogą, gdzie sporo w cenie płaci się za markę. Gdybym miał porównywać to przychodzi mi do głowy np. BOSE gdzie mamy podobną sytuację jeśli chodzi o celowanie w klienta i marketingową otoczkę, choć dla mnie B&O technicznie stoi wyżej, poza tym Duńczycy rozumieją na czym polega i jak ma wyglądać luksus, amerykanie mają o tym słabe pojęcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/07 23:40 #444039

jaki odtwarzacz przenosny zeby fajnie gral na tych sluchawkach ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/08 10:58 #444042

Jeśli będziesz grał "po kablu" to właściwie dowolny - od Sansy Clip+ do Astell&Kern AK240. Fajne odtwarzacze ma FiiO, HiFiMan, iBasso, xDuoo i wspomnniany Astell&Kern. Wszystko zależy ile chcesz wydać i jakie funkcje są Ci potrzebne bo nie które odtwarzacze mają radio i nagrywanie z niego, dyktafony, obsługę kart pamięci, wyświetlacze kolorowe albo tylko tekstowe - od wypasionych "wszystkomających" po spartańsko proste. Poglądowo ofertę możesz sobie zobaczyć np. w mp3store choć kilku firm nie mają, więc warto zajrzeć też na ceneo, skąpca, czy choćby allegro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

b&o beoplay h9i 2018/07/09 01:15 #444049

podlaczone kablem pod laptopa i testy na Yt !!! jest co robic z tymi sluchawkami ;]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator