HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 16:51 #441802

JAk wyżej- mam w planach kupić głośnik bluetooth do około stówki, więc pytam lepiej kupić np. jbla go czy zrobić coś samemu? Jeżeli samemu, to co i jak z tym?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 18:00 #441803

sam niewiele zrobisz , najtańszy wzmacniacz z odbiornikiem BT allegro.pl/wzmacniacz-audio-2x6w-stereo-...345-i7193762167.html , to tego zasilanie akumulatorowe , ze 2 głośniki szerokop. allegro.pl/glosnik-uniwersalny-monacor-s...ohm-i7078701460.html , nijak w 100 ,
ale jak kupisz JBL to uważaj bo zostaniesz AUDIOFILEM :) , a tak na poważnie najpierw temat JVC , teraz jakieś syfiarstwo bluet , czyżbyś miał natchnienie do rzeźbienia w gównie ? , ale co kto lubi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 18:04 #441804

i co już gadasz, że rzeźbienie w gównie, nie znam sie to sie pytam jak coś ci nie pasuje to nikt, a to nikt cie nie zmusza do czytania tego, a tym bardziej odpowiadania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 18:47 #441805

ale jakieś minimum warto utrzymać , a Twoje propozycje sprzętowe nooo, takie dziadostwo to wala się pod śmietnikiem jak ostatnio sprzątałem śmietnik (wspólnota sami sprzątamy otoczenie) się wnerwiłem na walające się graty ,znalazłem kolumny TELEFUNKENA być może wintydż hiend , przez 7 lat mojej obecności na forum mało takich tematów było głośnik za 100 idziesz do sklepu słuchasz pasi kupujesz ,
podałem ci przyzwoite elementy do budowy ,złośliwie? ,
poziom Twoich propozycji jest poniżej sprzetu z bazarku panasoniks, agiwa , first , poszukaj sobie może ktoś pytał na forum co lepsze :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 19:04 #441806

Piszę co myślę, wygląda mi na to, że według ciebie na sprzęt TRZEBA przepierdolić pół wypłaty i dopiero wtedy coś będzie grało, ja nie potrzebuję niewiadomo czego, więc wychodzę z takimi propozycjami ponieważ jest to dla mnie, nie dla ciebie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 19:52 #441807

Nie pół a kilka wypłat i to tych raczej powyżej średniej B)
Dobra zgrywam się, można taniej, nawet dużo taniej, ale niestety poniżej pewnego poziomu finansowego wchodzimy na półkę sprzętu, który wymienił Jarek. Głośników BT jest na rynku już całkiem sporo, więc wycieczka do dowolnego supermarketu ze sprzętem RTV (Saturn, MediaMarkt, Media Expert, Euro czy jakiś tam jeszcze inny) dała by Ci natychmiastowy pogląd na dostępną ofertę i poziom cenowy, a i przy okazji na jakość materiałową i dźwiękową tego co można dostać bo zawsze sobie możesz zażyczyć włączenia danego ustrojstwa.

A co do złośliwości to kolega Jarek i tak jest nad wyraz powściągliwy. Dawniej to się tu działo, że ho ho. Bluzg ścielił się gęsto, wyszukane epitety, aluzje do szanownych matek, sugestie o charakterze medycznym, pogróżki, "wycieki" danych osobowych, straszenie pozwem, wesoło było, a dziś ? eee ... poprawność "polytyczna" motyla noga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 20:09 #441808

Wycieczka do sklepu już przychodziła mi do głowy sama, chyba tak właśnie zrobię, a co do wyżej wymienionego użytkownika nie ukrywając również zaczął działać mi na nerwy, heh.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 20:19 #441809

"Zadziałanie na nerwa" jest czasem najlepszą metodą na zwrócenie uwagi na błędne założenie i oczekiwania niewspółmierne do środków, a czasem na zwykłe "cudowanie" i wybieranie sprzętu jak by miał nam służyć do końca życia. Tak że, bez spinki, wziąć krytykę na klatę, przemyśleć temat, przeliczyć kasę i coś wybrać ewentualnie poczekać na okazję lub przypływ gotówki.

Howgh.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tani głośnik bluetooth- samorób czy gotowiec 2018/02/25 20:46 #441811

akurat się mylisz co do kwot do wydania na sprzęt , kto czytał przynajmniej kilka moich wpisów wie że ZAWSZE pierwsze polecam sprzęt używany co w latach 90 kosztowało 1500 teraz można kupić za 200-250 zł i zestaw CD, wzmacniacz ,kolumny przy odrobinie cierpliwości można złożyć za 700zł , na,, pierwszy'' zestaw do słuchania wystarczy , a takie grajki BT grają nędniej od przeciętnego jamnika z tamtych lat , wiec czy warto o coś takiego pytać ? ,
jakieś szaleństwo z tymi głośnikami BT niedawno było pytanie czy warto taki plastikowy. kupić za 750 zł :( Ty się pytasz czy za 100 , w obu przypadkach nie warto bo to gówno płynie na fali smartfonów i nic nie jest warte

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator