HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Brainwavz czy Nuforce? :)) Pomocy 2015/08/02 21:16 #425786

Witam mam dylemat które słuchawki wybrać. Brainwavz R1 czy Nuforce NE-700x które z nich są lepsze? Na słuchawkach głównie będzie rap. Jak jest w nich z izolacją i co z przesadzonym basem w NuForce o którym przeczytałem w jednej z recenzji. Może polecacie jakieś inne słuchawki do 200zł.
Wcześniej miałem Creative Ep-630 wiec jak widać nigdy nie miałem styczności ze sprzętem w przedziale 150-200zł
Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brainwavz czy Nuforce? :)) Pomocy 2015/08/02 21:37 #425792

Pofatyguj się do najbliższego sklepu mp3store lub do Media Marktu. W obu są wystawione słuchawki, które można założyć, podpiąć swojego grajka i sprawdzić jak brzmią i jak leżą na głowie. Wygoda noszenia słuchawek jest praktycznie tak samo ważna jak brzmienie.

Ja mogę polecić AKG 420 ale nie izolują dobrze od ulicy (co akurat dla mnie jest zaletą) i może być problem z ich dostaniem bo przestały być produkowane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brainwavz czy Nuforce? :)) Pomocy 2015/08/02 21:45 #425796

Nie uczęszczam do madia marktu i nawet nie wiedziałem że coś takiego jest! :woohoo: Dzięki ;)
Pod wpływem emocji chyba wezmę NuForc'e. Co myślicie o kupnie na Allegro 199 + kurier darmowy. Wychodzi tyle co w sklepie :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator