HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki douszne proszę o radę 2015/03/12 10:39 #423716

Witam planuję zakupić słuchawki do Sony Z2 i mam do wyboru:
SONY MDR-NC31EM
lub DENON Music Maniac AHC50MA
Które polecacie? Proszę o szczerą opinię, które wybrać? Głównie chodzi mi o czysty dźwięk, dobrą jakość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne proszę o radę 2015/03/12 10:56 #423717

odszukaj najbliższy mp3store czy jakiś inny ze słuchawkami i idź sam posłuchać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne proszę o radę 2015/03/12 11:36 #423718

Myślałem, że forum jest po to by się doradzić. Nigdy nie spotkałem się z taką chamską odpowiedzią. pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne proszę o radę 2015/03/12 13:54 #423719

Chamska odpowiedź? Chyba właśnie właściwa, tylko nie każdy potrafi ją docenić.
A zresztą, jak słuchasz muzyki na telefonie, to po prostu kup najtańsze i nie zawracaj nikomu głowy swoimi wydumanymi audiofilskimi pretensjami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

Słuchawki douszne proszę o radę 2015/03/12 14:32 #423720

ktoś radzi Ci abyś zadał sobie wysiłek i czegokolwiek posłuchał i krzyczysz chamstwo jak już to z twojej strony
po prostu podałbyś Ci się podoba a koledzy podrzuciliby kilka modeli w podobnym klimacie ,
od siebie jako fan AKG polecam AKG 3003 ( to dopiero chamstwo) :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne proszę o radę 2015/03/12 15:52 #423721

Inna sprawa że modele które podałeś to słuchawki dokanałowe, a nie douszne. Nawet w sklepach najczęściej internetowych mylą się i wrzucają wszystko do jednego worka. Douszne a dokanałowe to zasadnicza różnica w konstrukcji elementu drgającego, mocowania w uchu, a finalnie brzmienia i wygody użytkowania.
Poczytaj : www.dobreaudio.pl/artykuly/poradniki/jakie-sluchawki-wybrac/
sonusmobile.pl/Sluchawki-dokanalowe-prze...k-clinks-pol-17.html
Sądzę że faktycznie lepsze dokanałowe i do tel. wystarczy coś niedrogiego. Z przymierzeniem i odsłuchaniem takich "osobistych" słuchawek jest problem...natury higienicznej;) Nie sądzę aby były w przedziale cenowym 50-150zł jakieś wielkie różnice ( poza znaczkiem ), lepsze do telefonu zdecydowanie zbędne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 75.

Słuchawki douszne proszę o radę 2015/03/12 20:45 #423725

dokanałowe , douszne żadnych bym nie kupił z trudem wytrzymałem przymiarkę nausznych , kiedyś dawno dawno temu miałem przygodę z dousznymi :( , tragedia ale być może to objawy choroby zawodowej (ślusarz) i poza przymusem używania stoperów niczego innego w uszy sobie nie wepchnę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne proszę o radę 2015/03/12 21:29 #423726

Douszne są do kitu a dokanałowe są do ktu + zarżną Ci ucho wewnętrzne. Mi najbardziej do mobilnego słuchania odpowiadają moje ATH-M40x.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator