HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pomoc w wyborze sluchawek 600-800zl 2015/02/10 12:39 #423070

Witam wszystkich.
Chcialbym sie poradzic w wyborze sluchawek nausznych zamknietych z wbudowanym wzmacniaczem.Jedyne z jakich udalo mi sie sluchac muzyki byly Denon AH-D400.Podpialem je pod mojego smartphona bo z niego zazwyczaj bede sluchal i dzwiek bardzo mi sie spodobal.Zalezy mi na glebokim basie(zwyczajnie lubie) lecz nie do przesady.Wszystko byloby ok gdyby nie ich wielkosc a raczej to ze odstaja od dlowy.Wygladalem w nich jak kosmita.
Czy sa na rynku jeszcze jakies sluchawki z wbudowanym wzmacniaczem ktore podobnie jak Denony maja fajny bass?Ewentualnie moge dokupic wzmacniacz przenosny np Fiio E17.
Przedzial cenowy to 600-800zl.Oczywiscie jesli beda drozsze a warto bedzie dolozyc to oczywiscie wezme pod uwage.Bardzo prosze o pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pomoc w wyborze sluchawek 600-800zl 2015/02/10 14:17 #423076

Jaki to smartfon?

Poszukaj koło siebie mp3store, w tym sklepie można posłuchać więcej słuchawek, na pewno coś znajdziesz.
IMO lepszym rozwiązaniem jest kupno zwykych słuchawek i dokupieni do nich wzmacniacza, jeśli w ogóle będzie potrzebny.

Bas i zamknięte do smartfona to IMO -> "sennheiser momentum on ear", ale musisz sam posłuchać czy o to ci chodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pomoc w wyborze sluchawek 600-800zl 2015/02/10 16:58 #423085

Note 3.
Moze najlepiej w poerwszej kolejnosci kupic wzmacniacz przenosny.Wziac smartphona (note 3) podpiac wzmacniacz i isc do sklepu na odsluch.
Tylko jaki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez pww9.

Pomoc w wyborze sluchawek 600-800zl 2015/02/10 19:11 #423087

Konkretny smartphone, bez problemy napędzi większość słuchawek, a już na pewno te dedykowane do słuchania ze sprzętem przenośnym.
Nie ma sensu kupować wzmacniacza skoro nie wiadomo czy słuchawki, które kupisz będą go potrzebować, szkoda pieniędzy,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pomoc w wyborze sluchawek 600-800zl 2015/02/10 19:13 #423088

Ja mam FiiO E11 i nie narzekam. Ma podbicie basu dla fanów łupania i tupania ale ja z tego ustawienia nie korzystam. Dla mnie dobry bas znaczy tyle co dynamiczny i głęboki a nie leniwy i głośny. Dlatego żadnych przybasowych słuchawek nie posiadam ani tym bardziej nie polecam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pomoc w wyborze sluchawek 600-800zl 2015/02/10 21:28 #423093

Chciałbym tylko przypomnieć, że w przypadku słuchania na telefonie, dowolne pasmo można sobie podbić programowo tzw korektorem w odtwarzaczu. Ze swojej strony mogę polecić odtwarzacz poweramp, nie jest drogi a korektor ma 10 suwaków, podobno nawet działa, nie wiem bo nie używam.
Note sam z siebie powinien posiadać jakieś ulepszacze dźwięku, które należało by od razu wyłączyć - zrobić im najlepiej - disable.

Kupowanie czegokolwiek na zapas mija się z celem, lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego niż na wzmacniacz, który może okazać się zbędny.

Najlepiej iść do sklepu z załadowaną na telefon playlistą i posłuchać tego na różnych słuchawkach.
Należy też pamiętać, że oprócz dźwięku w słuchawkach równie ważna jest wygoda.
Czasem warto zrobić parę podjeść.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator