HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

MP3+słuchawki do biegania 2011/07/02 22:12 #374718

Witam
Poszukuję sprzętu dla aktywnych...
Zastanawiam sie nad dwoma opcjami:
1) odtwarzacz www.sony.pl/product/nws-w-series/nwzw252...eType=TechnicalSpecs ok.300zł,
ew. 4GB
2) słuchawki www.sennheiser.com.pl/index.php5?theme=p...duct&product_id=3754 ok. 150zł i do tego jakąś sensowną mp3 ok. 150zł.

Czy miał/ma ktoś styczność z tymi modelami sprzętów, bardziej mi chodzi o Sony, bo o Sennheiser'ach wyczytałem kilka pozytywnych opinii. Czy dźwięk w Sony jest dobry i czy ciężar jest odczuwalny podczas biegu? Słuchawki jakie są tutaj wbudowane to EX 13,5 mm.
Jeśli chodzi o Sennheiser to jaką Mp3 ew. Mp4(chociaż to już trochę drożej) byście polecili do biegania. Nie musi być nie wiadomo jak wypasiona, chcę żeby wykorzystywała możliwość tych słuchawek w dużym zakresie. Fajną opcją był by pasek lub jakaś klamra mocująca do ramienia, spodni. 2GB całkowicie wystarczy, chociaż większą pojemnością nie pogardzę.
Cena za cały zestaw jaka mnie interesuje to do 300zł(może nieznacznie przekroczyć). Co do odtwarzacza MP3, jeśli taki polecicie to czy będzie się nadawał do podłączenia słuchawek wokółusznych(400zł-500zł) które zamierzam sobie w niedługim czasie nabyć (ale to jeszcze kilka miesięcy i na osobny temat)? Jeśli macie jakiś własny pomysły z chęcia się nimi zapoznam.
Przekrój muzyczny od Bacha do Vadera, chociaż muzyką, która będzie najczęściej leciała to: psychodelic, elektroniczna i ezoteryczna w stylu new age, ethnic, mantry np. Oliver Shanti, Vibrasphere, Astrl Projecion, Sacred Earth, 1200 Micrograms.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MP3+słuchawki do biegania 2011/07/10 22:02 #375104

a nie myślałeś o AirDrives?

www.airdrives.pl/

sam chcę to kupić do sportu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MP3+słuchawki do biegania 2011/09/07 17:15 #377915

gdzie można kupić AirDrives i za ile?
na ich stronie po kliknięciu w produkty (bynajmniej mi) nic się nie wyświetla. w google specjalnie info nie znalazłem...

EDIT:
sorry, źle wpisywałem nazwę. gapa ze mnie. już coś mam.
korzystał ktoś z tego typu słuchawek?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MP3+słuchawki do biegania 2021/02/06 17:07 #450102

Do biegania mam specjalne słuchawki Audictus Adrenaline, naprawdę mega się spradzają, nie tylko że super słychać ale naprawdę nie wypadają z uszu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator