HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki KZ ZS10 PRO + iBasso DC01/02. 2.5 czy 3.5mm? 2019/10/01 23:30 #447315

Witam!

Zakupiłam w/w słuchawki. Jako, że dźwięk z wbudowanego DAC-a w smartfonie mnie nie zadowala, a nosić ze sobą DAC dużej wielkości z wbudowaną baterią (konieczność ładowania) nie zamierzam, na celownik ustawiłam iBasso DC01 lub DC02. Stockowo dostanę kabel 0,75mm 2 pin 3,5mm i do niego pasuje wersja DAC-a z DC02, czyli z 3,5mm niezbalansowany. Czytając i szprajając w necie znalazłam informacje, że iBasso na 2.5mm wyciąga 113 mW, a w 3,5 jedynie 90mW. No i finalnie zastanawiam się, czy nie dokupić kabla za ok 40-60zł do tego iBasso 2.5mm. Pytanie tylko, czy usłyszę różnicę? Czy dodatkowa inwestycja i wybieranie niestandardowego u zwykłych ludzi 2.5mm z którym się nigdzie u nikogo nie podłączę, ma sens? Co prawda muzyki słucham TYLKO przed snem, w łóżku także ani rozmiary daca, ani wejście słuchawkowe nie robi różnicy, ale po co sobie utrudniać? Nic nie denerwuje bardziej, niż rozładowany dac czy słuchawki bluetooth akurat wtedy, gdy raz dziennie chce się posłuchać muzyki, Chętnię usłyszałabym rady doświadczonych kolegów!



Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator