HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki douszne do 150zł 2018/06/03 10:58 #443281

Witam. Najbardziej zależy mi na bardzo dobrej jakości dźwięku, żeby nie wypadały / nie luzowały się mocno w uszach podczas szybkiego chodzenia i żeby dobrze tłumiły. Będę ich używać tak jak wspomniałem i czasem w pracy. Nigdy nie będę ich używać do sportu. Nie zależy mi w ogóle na basie, bardziej zależy mi aby wysokie i niskie tony były miłe dla ucha. Również muszą posiadać pilot z przynajmniej jednym przyciskiem (pauzowanie piosenek / odbieranie połączeń). Poprzednio miałem słuchawki Denon AH-C260 za 80zł. Miały dobry dźwięk ale się zepsuły z mojej winy. Ostatnio kupiłem Sony MDR-EX155AP za 90zł. Również dobre, ale od początku miały zwalony dźwięk przez to że mój telefon jest z nimi niekompatybilny (Lenovo A820). W ogóle się na słuchawkach nie znam, ale znalazłem te dwie www.salonydenon.pl/pl/MM/Produkty/SLUCHAWKI/DOUSZNE/AH-C50 i www.salonydenon.pl/pl/MM/Produkty/SLUCHA...NE/Clarity_HD_In-Ear. Jakie słuchawki wg was byłyby najlepsze do moich wymagań? Któreś z tych co podałem czy inne? Za każdą pomocną odpowiedź daję +oklask.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 150zł 2018/06/03 12:38 #443282

Może Sony MDR XB-50 występują w dwóch wersjach z mikrofonem (do smartfonów) i bez .Na tych słuchawkach bas potrafi uderzyć zresztą widać to po średnicy przetworników ,pod względem basu i dynamiki niezłe też będą JBL ,dobrą alternatywą może być jakiś model Brainwavz np. ProAlpha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 150zł 2018/06/03 17:23 #443283

Dzięki za odp. W Sony MDR-XB50 oglądając recenzję nie spodobało mi się że robią się zbyt ciepłe podczas słuchania, a w cieplejsze dni byłoby to niekomfortowe. Pisałem że nie zależy mi na basie, ale może nie zauważyłeś, szczegół ;). Mógłbyś podać jakiś model do JBL? Przeglądam ich słuchawki i mają sporo różnych modeli. Czy poleciłbyś Brainwavz M1?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 150zł 2018/06/03 23:51 #443285

Jeżeli nie zależy Ci na potężnym basie a raczej na dźwięku zwróć uwagę na dwa modele Sennheiser to jeden z najbardziej uznanych producentów słuchawek na świecie - model CX 300 II Precison jest co prawda już długo produkowany ale to bardzo dobre słuchawki o swobodnym szczegółowym dźwięku oprócz tego bardzo dobry bas nie nadmiernie silny ale precyzyjny, kosztują ok 100zł w tej cenie to chyba najlepsza propozycja, ewentualnie drugi model nowszy CX 3.00

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 150zł 2018/06/04 17:23 #443292

Również pisałem o tym że "muszą posiadać pilot z przynajmniej jednym przyciskiem (pauzowanie piosenek)". Czy znasz jakieś bardzo dobre słuchawki posiadające taki przycisk?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 150zł 2018/06/04 18:42 #443293

Zamówiłem Beyerdynamic Byron. Dziękuję za pomoc :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 150zł 2019/10/09 15:05 #447345

Sony MDR XB-50 są świetne . Czytałem same dobre opinie o nich i sam się na nie skusiłem . Póki co nie ma lepszych od nich :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki douszne do 150zł 2019/11/13 13:36 #447593

Polecam słuchawki douszne firmy snab :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator