HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

karta dźwiękowa i słuchawki do 150 zł 2007/05/08 20:35 #165937

  • Roland of the Tower
  • Roland of the Tower Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
Witam - mam pytanie do ekspertów - chciałbym kupić kartę dźwiękową i słuchawki w cenie do 150 zł - co najbardziej watro wziąć za taką cenę? Zdaję sobie sprawę, że kosmosów za taką kasę nie kupię, ale mój budżet nie pozwala mi na większe wydatki. Do tej pory używałem zintegrowanej karty AC97 i słabiutkich słuchawek za 20 zł, uznałem, że czas wreszcie się przerzucić na coś przyzwoitego. Moje zainteresowania ograniczają się jedynie do odsłuchiwania, także interesuje mnie jak najlepsza jakość dźwięku za tą cenę. O ile w ogóle będzie jakaś przyzwoita różnica pomiędzy moim obecnym zestawem a tym nowym za taką cenę...
Z góry dziękuję za odpowiedź :) .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

karta dźwiękowa i słuchawki do 150 zł 2007/05/08 22:32 #165958

Jakbym miał tysionc pińcet postów, to bym Ci napisał tak:

"Hej chłopczyku, chyba pomyliłeś fora, nie? Ja tu se kupił żech ostatnio Krella za cztery patyki i kabel za pińcet, a Ty tu z takim fajansem wyskakujesz. Nie wiesz, co to prawdziwy dźwięk i prawdziwy audiofilizm, więc się nie odzywaj. Pozdro dla ziomów z prawdziwym sprzentem".

Ale cóż tu robić - mam poniżej setki, więc czuję się zobligowany do udzielenia odpowiedzi (zawsze to jeden post więcej).

Otóż drogi forumowiczu. Za 150 zł kupisz sobie:
1. kartę muzyczną SB Audigy: extreme-pc.pl/?n=Creative+SoundB ... e49620783d ,

2. słuchawki SENNHEISER HD 201: allegro.pl/item191755272_sluchaw ... _201_.html

Budżet przekroczony minimalnie, ale sprzęt jak się patrzy. Nie żartuję. Pozdrawiam i milych wrażeń podczas słuchania muzyki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

karta dźwiękowa i słuchawki do 150 zł 2007/05/09 00:59 #165990

Ja mam jeszcze więcej postów..i co? I nic.
Kolega(genialny archaizm) orestes podał ci najlepsze rozwiązanie. Rewelacji z SzumBlastera nie będzie, ale za te pieniądze to dobry wybór. Zresztą, wiele innych kart nie ma. :wink:
201 to całkiem fajne słuchawki. 100zł na pewno są warte. Można oczywiście kupić SportyPro, ale to słuchawki do przenośnego sprzętu. No i...są fajnie przebasione. Wystarczy spojrzeć na charkę na headroomie :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

karta dźwiękowa i słuchawki do 150 zł 2007/05/09 06:10 #166000

Ale przynajmniej w sennkach widzisz za co placisz :) Stawiam na 201 + TYP ORESTESA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator