HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Jak podłączyć gramofon z kompem ???? 2007/02/16 12:15 #151335

Zrob zdjecia gniazdek i prryciskow przedniego panelu - ale takie, by dlao sie cos odczytac. Inaczej nie da rady cokolwiek ci sensownie podpowiadac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak podłączyć gramofon z kompem ???? 2007/02/16 12:26 #151338

No to wygląda, ze trafiłes na wejście magnetofonowe, dlatego mag musisz nacisnąć (czyli wybrać odpowiedni IN. Te szumy - czy masz głosność na kompie ustawiona na max ? Może nie i gramofon wzmacnia słaby sygnał, stąd te szumy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Dyplomata to człowiek, który dwa razy pomyśli zanim nic nie powie."
Mało pisz dużo czytaj, to fajnie będzie na forum.

Jak podłączyć gramofon z kompem ???? 2007/02/16 12:40 #151349

jkab napisał: No to wygląda, ze trafiłes na wejście magnetofonowe, dlatego mag musisz nacisnąć (czyli wybrać odpowiedni IN. Te szumy - czy masz głosność na kompie ustawiona na max ? Może nie i gramofon wzmacnia słaby sygnał, stąd te szumy.


Zarówno w jednym wejsciu jak i w drugim gra jak wcisne przycisk od magnetofonu a jak nie to i z tego i z tego nie działa. A co do głośności na kompie to nie mam na max. mam tak gdzies na 3/4

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak podłączyć gramofon z kompem ???? 2007/02/16 14:30 #151380

Rahim_86 napisał:

jkab napisał: No to wygląda, ze trafiłes na wejście magnetofonowe, dlatego mag musisz nacisnąć (czyli wybrać odpowiedni IN. Te szumy - czy masz głosność na kompie ustawiona na max ? Może nie i gramofon wzmacnia słaby sygnał, stąd te szumy.


Zarówno w jednym wejsciu jak i w drugim gra jak wcisne przycisk od magnetofonu a jak nie to i z tego i z tego nie działa. A co do głośności na kompie to nie mam na max. mam tak gdzies na 3/4


No proszę a dla yayacka to takie proste,pewnie ci pomoże :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator