HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Wybór głośników do komputera - kilka pytań... 2006/11/29 01:08 #133257

Na początek plan mojego pokoju, dostępny tutaj: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ab1745304b745a7.html

Zaznaczam, że jest to OBECNE umeblowanie pokoju - pokój do Świąt napewno przejdzie przemeblowanie. Nie wiem jeszcze jaki będzie schemat, bo napewno stolik z dołu zostanie wyniesiony z pokoju i będzie nwoa szafa, a jeszcze nie wiadomo jakie będzie miała gabaryty. Liczby na obrazku to wysokość danych mebli. Z rozmontowaniem regału będzie problem - elementy C, D i E (na rysunku jest 2x C, pomylka ;) )są nierozłączalne, ponieważ do C i E przyczepiony jest barek. Oczywiście proporcje na rysunku nie są w 100% odwzorowane, ale myślę, że każdy będzie mniej więcej wiedział o co chodzi. Jakbym wygospodarował trochę miejsca na podłodze to zastanowiłbym się nad podłogówkami - jeżeli nie, pozostaną podstawkowe. Jak narazie faworytami są Tannoy Fusion 2, ale zastanawiam się jeszcze nad JBL Northridge E30 (trochę wyższa cena, ale może, może... ;) ) Z chęcią bym odsłuchał w sklepie Rubiconów RHK 1000S, ale zauważyłem, że one mają wyjście bass-reflexu z tyłu. Jutro jadę do sklepu i wszystko się okaże :) Odsłucham także Kody i Wharfedale Diamond 9.x jeżeli będą dostępne. Zaciekawiły mnie głośniki 2,5-drożne - jutro się za nimi rozejrzę.

PS. Nie mogę tego nigdzie znaleźć - wiecie czym różni się wzmacniacz Denon PMA-350 od PMA-350SE ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[ Addicted 2 Music ]

Wybór głośników do komputera - kilka pytań... 2006/11/29 06:13 #133261

SE tp wersja tego wzmaka na rynek brytyjski (podobnie jak np 250 SE). Inne zasilanie, inne komponenty. To swietny wzmak w swojej klasie. Sam uzywalem go przez dluzszy czas z Tannoyem M2 i bylo super

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybór głośników do komputera - kilka pytań... 2006/11/29 14:30 #133364

Coraz bardziej przekonuję się do tego zestawu :) Wnioskując, lepsza (dla Polaka) wersja to chyba zwykły PMA-350 z zasilanie przystosowanym do polskich warunków...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[ Addicted 2 Music ]

Wybór głośników do komputera - kilka pytań... 2006/11/29 15:47 #133370

Znasz juz zasady jak rozstawic kolumny aby miec przyzwoity dzwiek.
Polecam program
www.roomarranger.com/
mozesz na sucho pokombinowac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Łaskawe słowo znajdzie łaskawe UCHO ;)

Wybór głośników do komputera - kilka pytań... 2006/11/29 18:31 #133389

XeraN napisał: Coraz bardziej przekonuję się do tego zestawu :) Wnioskując, lepsza (dla Polaka) wersja to chyba zwykły PMA-350 z zasilanie przystosowanym do polskich warunków...


O kurcze, zle mnie zrozumiales, przepraszam. Inne zasilanie tu nie chodzilo mi o inne napiecie, tylko inny tor zasialania w 350 SE(zdecydowanie lepszy) niz w 350. Gdybys mial mozliwosc postawienia obok siebie tych dwoch wzmacniaczy i posluchal najpierw 350 a potem 350 SE to "zwykla" 350 powedrowalaby zaraz do kartonu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator