HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problem z AudioPro/Bose i prośba o sugestię 2020/12/09 21:35 #449676

Witam wszystkich serdecznie.

Od jakiegoś czasu chcę już mieć coś naprawdę dobrego na moje biurko.
Kiedy pracuję przy Photoshopie chcę posłuchać muzyki w jakości HiFi.
Ileś lat temu miałem próbę numer 1: Bose Companion 50. Super mi się podobały, ale problem był taki, że w głośników stale był jakiś szum. Więc je zwróciłem. Parę lat nie wracałem do tematu. Teraz sobie wymieniłem sprzęt i postanowiłem zrobić kolejną próbę do głośników. Dostałem sugestię by kupić AudioPro A26. I znowu ten sam problem! Szum z głośników. One stoją na biurku w odległości 50 cm ode mnie, nie jest to 3-4 metry od telewizora. Szum jest bardzo denerwujący. Muzyki słucham raczej cicho i jest to przeważnie muzyka klasyczna albo podobna. Więc ten szum słychać.

Pisałem do producenta i dostałem taką odpowiedź: "Thank you for your mail. Yes, there is a small noise from amplifier.If you have them as TV-speakers and sit from 2-3m away this couldn't be heard but i understand if you have them really close this could be heard..Not sure if that's going to be completely removed by a firmware.
Best regards,
Audio Pro Tech Support Team "

Więc te głośniki też zwrócę. Czy jest coś, co jest podobne jakościowo lub może lepsze i nie będzie szumieć? Chodzi mi o coś co można postawić na biurku, może podłączyć przez WIFI, albo i dobrej jakości kabel.

Dziękuję za sugestie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z AudioPro/Bose i prośba o sugestię 2020/12/09 22:38 #449678

Może KEF X300A ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem z AudioPro/Bose i prośba o sugestię 2020/12/26 01:16 #449830

ale nie da się tego szumu wyeliminować do 0. Przecież to zależy od wzmacniacza w środku, czułości głośników tam zamontowanych. W dodatku jesteś w bardzo bliskiej odległości od nich. Cudów nie będzie. Sprawdź te Kefy żeby mieć pewność na 100%. Chyba w Tophifi najlbiżej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator