HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Głosniki na biurko - Onkyo 9110 2020/10/10 23:35 #449324

Witam wszytkich, jest to mój pierwszy post na tym forum, ale śledzę jako gość od dawna ;)

Sprawa jest nastepująca - chcę kupić głośniki do słuchania z bliska na biurku z komputera. Mój obecny zestaw to Onkyo - 9110 + głosniki Mourdant SHort M20 + DAC Cyrus Soundkey. Muzyka jest puszczana z TIDAL.

Głosniki, które obecnie posiadam nie satysfakcjonują mnie, bo dźwięk jest bardzo rozlazły i pudełkowy, brak tam detalu, za dużo jest basu, i ogólnie brak charakteru, dynamiki. Takie ciepłe kluchy, tylko, że zimne...

Chciałbym wymienić głośniki na takie które są bardziej szczegółowe i bardziej muzykalne, które nie męczą basem przy bliskim odsłuchu (muszą stać na biurku przy monitorze) i które maja charakter. Nie chciałbym aby były za duże - im mniejsze tym lepsze, przy zachowaniu jakości. Mój budżet to około 1000 zł. Zalezy mi na muzykalności i detalu. Mam kilka typów - Klipsch R51 M, Elac Debut B5.2, Q Aqoustics 3010i 0 3020 i jeszcze może Cambridge Audio SX50 ?
Słucham spokojonego rocka, troche hiphopu, pop, ambient, elektroniczna. Raczej żadnych mózgosieczek.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głosniki na biurko - Onkyo 9110 2020/10/11 12:43 #449325

To proponuję , posłuchaj tych co wymieniłeś może akurat , a ja z tych co zapamiętałem niedrogich ''podsunę'' nieśmiało Tannoy mx2 przynajmniej je tak zapamiętałem już jakiś detal i mniej basu ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator