HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki bezprzewodowe - tylko dokanałowe? 2019/12/10 23:52 #447831

Hejka,

chciałabym Was gorąco prosić o pomoc przy wyborze słuchawek bezprzewodowych. Ogólnie potrzebuję ich do słuchania muzyki radio podczas jazdy na rowerze oraz w pracy przy przerzucaniu dokumentów.

Do tej pory miałam tylko douszne. Dokanałowe mi wypadały, były niewygodne, no unikam ich jak ognia. 

Jednak zauważyłam, że jeśli chodzi o bezprzewodowe, to na rynku są głównie DOKANAŁOWE :( 

Proszę poradźcie mi co mam kupić do 150 zł (jak będzie za 180 też nic się nie stanie :) )

Na razie znalazłam takie
1. QCY QS2

2. QCY T3

3. HAYLOY GT1

4. BLITZWOLF BW-FYE7

5. QCY T2C

6. QCY t1 PRO



bardzo, bardzo, bardzo proszę o pomoc!
​​​​​​​

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki bezprzewodowe - tylko dokanałowe? 2019/12/11 22:18 #447832

A rozważałeś Mi True Wireless Earbuds?
Z powyższych miałem Qcy T3, ale zepsuły się po 3 tygodniach, a od ponad 3 miesięcy mam powyżej wspomniane słuchawki od Xiaomi i nie dość że grają lepiej to sama jakość wykonania jest dużo lepsza.
Propo słuchawek od Xiaomi to mają fajny bass, czysty dźwięk, panel dotykowy zamiast fizycznego przycisku, bardzo dobrze trzymają się w uszach, całkiem sporą mają baterię (ja ładuję raz na 4 dni, a słucham dosyć często, coś koło 4 godzin dziennie).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki bezprzewodowe - tylko dokanałowe? 2019/12/26 23:42 #447885

Kupujesz aktualnie Audio Technica C200 BT za 140 zł i zostawiasz w tyle tych Chińczyków o który piszesz powyżej, serio. Wiem, bo ostatnio kupiłem sobie te słuchaweczki do "tramwaju" i jest na prawdę spoko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator