HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Mikrofon do klawiatury mechanicznej 2019/05/24 16:36 #446703

Witam, mam klawiaturę mechaniczną - Razer Blackwidow i w końcu się zebrałem, aby kupić mikrofon, który pozwoli normalnie żyć osobą, z którymi rozmawiam.

Tutaj pojawia się prośba do Was, czy jesteście w stanie doradzić mi sprzęt, który pomoże rozwiązać problem wyłapywania klawiatury?

Mikrofon będzie mi potrzebny głównie do rozmów przy grach, więc wiadomo, że mogą pojawić się jakieś krzyki i nie wykluczam w przyszłości nagrywania. Trochę się rozglądałem, ale w sumie do końca sam nie wiem na co mam patrzeć, aby rozwiązać swój problem i wyszło na to, że większość poleca Novox NC-1 Black USB.(btw. czym się rożni black USB od game USB?).

Dodatkowo fajnie, jakbyście podpowiedzieli mi jakiś statyw do tego. Budżet nie jest jakoś ograniczony, ale celuje w okolice 300-350zł, jestem człowiekiem, który woli dołożyć, ale mieć coś lepszego i na lata.

Oczywiście z góry chciałbym podziękować za poświęcony czas, jeżeli komuś będzie chciało się pomóc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Mikrofon do klawiatury mechanicznej 2019/05/24 19:08 #446704

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Mikrofon do klawiatury mechanicznej 2019/05/24 19:46 #446705

Dzięki, spróbuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Mikrofon do klawiatury mechanicznej 2019/05/29 17:23 #446726

Cześć, ostatnio miałem ten sam problem co ty i znalazłem jego rozwiązanie. Mianowicie kupiłem SM900, ale nie ma znaczenia czy zdecydujesz się np na Novoxa. Jeżeli mówimy o wyłapywanie klawiatury to spokojnie idzie ustawić opcję tak, żeby np teamspeak nie wyłapywał, a łapał Ciebie jak mówisz. Oczywiście, jeżeli będziesz mówił i pisał, to wszystko będzie zgarniane przez mikrofon, ale przy samym pisaniu nic nie wyłapuje :) Mam nadzieje, że pomoże Ci to w podjęciu decyzji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator